sobota 20. dubna, 16:16 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Bílá lentilka

Datum: 04.12.2007 15:39
 

Některým z vás jsem slíbila napsat, jak to dopadlo s lentilkou. Pro ostatní popíšu znovu:

V září dostaly mé děti od Amee krabičku lentilek, ve kterých byla umístěna jedna bílá. V té době probíhala soutěž Bílá lentilka, která spočívala v tom, že kdokoli objeví v krabičce lentilek bílou, automaticky vyhrává lego v hodnotě necelých 3 000Kč. Pravidla jsem prostudovala poctivě (protože do té doby jsem o soutěži neměla ani páru) a další kroky podnikla přesně podle instrukcí. Odezva žádná, výhra žádná. Po nějaké době jsem kontaktovala firmu Nestlé s žádostí o vysvětlení, co že jsme nedodrželi za pravidlo, že nám výhra nebyla doručena. Opět žádná odezva. Takže výsledek: zklamané děti a já ujištěna, že ne všechny ,,garantované´´ výhry budou vyplaceny.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 04.12.2007 15:52
     
    Jsou to sviněangry smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Bílá lentilka

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 04.12.2007 15:52
     

    To je bordelangry smiley thumbs up . Já bych jim asi psala stále stejné dotazy, příp. s dovětkem o medializaci v televizi. Nebo co úřad na ochranu spotřebitele? Ale také asi záleží, co tam mají v pravidlech k soutěži, někde je rovnou napsané, že výhra se nedá vymahatthumbs up .

    Každopádně chudáci natěšené děti...jsou i bez té lentilkywinking smiley .

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 04.12.2007 15:55
     
    Svině hnusný proradný, to teda je fakt špína, je mi jich líto sad smiley thumbs up. Asi bych do toho šla víc, rozhodně telefonicky, to se druhý straně hůř mlčí. Hajzlové. angry smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 04.12.2007 15:57
     
    Moni, spotřebitelské soutěže mi moc nevoní, jak koukám, zdá se, že ani ty čokoládové. sad smiley Missi to vystihla, nedají-li lego, ať navalí zpátky lentilku! smoking smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 04.12.2007 15:59
     
    Taky bych jim nedala pokoj. Urguj to znovu. Jsou to fakt hajzlithumbs up
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 04.12.2007 16:14
     

    Máte pravdu...ale oni tam mají takové upozorněníčko (miniaturním písmem), že výhra není vymahatelná. Já sice mám doklad o tom, že jsem zásilku posílala a kdy (no zásilku...prostě obálku, uvnitř výherní obal s vepsanou zpětnou adresou, PSČ, telefonem a s tou bílou lentilkou!!! grinning smiley). Ale ti darebáci klidně můžou tvrdit, že se zásilka ztratila a za to oni nenesou zospovědnost.

    No nic...žádné soutěže už se dobrovolně nezúčastním.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 04.12.2007 16:38
     


    Tak to je mi líto a já měla takovou radost, že jsem udělala radost.

    Každopádně, svědků nás tam bylo dost, že lentilka opravdu byla, tak kdyby něco.....

     

    Jo malá dětská dušička se snadno naláká na marketingový tah podpořený reklamou a rodiče jak blbci kupujou lentilky. Je to sviňárna.

    A já taky patřím mezi ty blbce, kteří chtějí dětem udělat radost třeba malou výhrou, ale vzápětí jim zase musíš vysvětlovat jakej je vlastně tenhle svět.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 04.12.2007 16:40
     

    Jo a mrkněte se sem, jedna soutěž za druhou. Zajímalo by mne tedy, kolik výherců, výhru opravdu obdrží.

    [www.nestle.cz]

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 04.12.2007 16:40
     

    Chtle jsem ti napsat, abys to zkusila dát do Cerných ovcí, moderátorka I. Fialová je bývalá kolegyne. Ale pak jsem si precetla jejich podmínky, tak si myslím, ze se dobre posichrovali.

     

     

    ___________________________________________________________________

    Do soutěže nebudou zařazeny obálky, které nebudou řádně ofrankovány nebo nebudou obsahovat čitelné jméno, příjmení a úplnou adresu výherce. Pořadatel neodpovídá za nedoručené, poštou poškozené nebo ztracené zásilky. Vymáhání účasti či výhry v soutěži soudní cestou je vyloučeno.

    ___________________________________________________________________

    Meli by ale výherce zverejnit, asi na svých stránkách, tak schválne, kolik se jich jeste ztratilo.thumbs up

     

    Navíc tam jeste písou, ze pravidla mohou behem souteze kdykoli zmenit. No to jsou veci.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 04.12.2007 16:48
     

    Amee...přesně...koukám, kolik těch soutěží je a taky by mne zajímalo, jestli někdo vůbec vyhrál.

    Didi...právě kvůli těm jejich podmínkám to nerozpatlávám dál. Jen jsem myslela, že mi slušně odpoví na můj dotaz (vznesený dvakrát!!!). No nic, je to fakt sviňárna.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 04.12.2007 17:12
     

    Mono, zkusila jsi napsat semmoody smiley

    Organizátorem soutěže je Line Art s.r.o., Nuselská 46, 140 00 Praha 4 Nusle, IČO 62579011, [www.lineart.cz] (dále také „organizátor“).

    jak jsem koukala, tak nejsi jediná, kdo výhru nedostalsad smiley , ale já bych otravovala dálwinking smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 04.12.2007 17:49
     
    Naši bývalí sousedi jednou v nějaké "cukrovinkové" souteži vyhráli výtet do Legolandu a podruhé nějakou hračku.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 04.12.2007 17:57
     

    Missi...jé, díky, tam jsem ještě nepsala. Připadám si jako cvok. eye rolling smiley Díky, napíšu i tam.

    Kde jsi viděla, že někdo další výhru nedostal? eye popping smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Bílá lentilka

    Datum: 04.12.2007 20:36
     
    winking smiley koukla jsem do vyhledávače
     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.