čtvrtek 18. dubna, 02:15 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Barca16
Status: nováček

Beru antikoncepci,můžu být těhotná?

Datum: 01.10.2009 16:51
 

Dobrý den,

beru již 4 měsíce hormonální antikoncepci a to bez problémů a pravidelně. Naposledy jsem ale měla menstruaci jen velmi slabou téměř jeden den a je mi po ránu nevolno,mám neustálé křeče v břiše a chodím často na malou. Na gyndě mě doktor poučil,že prášky způsobují krátkou a slabou menstruaci,ale teď je mi navíc špatně...a u mé doktorky to zase dopado tak,že sem týden brala prášky na zánět močového měchýře...Připadá mi,že tloustnu,ale přítel říká,že po antikoncepci je to normální. Opět se mi blíží menstruace a mám zase obrovské křeče v podbříšku. Na gynekologii se mi uz moc nechce,jelikož si ze mě doktor dělal srandu jak sem nezkušená atd.,ale mě je teprv 16 let a nechci být těhotná confused smiley ...Všichni mi říkají,že je nemožné abych byla když beru prášky...Je to tak?Předem děkuji mooooc za odpověď. flower smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Beru antikoncepci,můžu být těhotná?

    Datum: 01.10.2009 17:08
     

    Barčo, pokud ti doktorka zánět močových cest vyléčila a v podbřišku tě bolí před menstruací a myslíš si, že změna antiko by to upravila, tak na tu gyndu zajdi a s doktorem promluv (vysvětlí ti i věci kolem toho, jak antiko funguje apod.). Když by jsi měla pocit, že si z tebe utahuje, tak není problém změnit lékaře. Nic jiného ti tu poradit nemůžeme winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Beru antikoncepci,můžu být těhotná?

     
     
  • Autor: Barca16
    Status: nováček

    Re: Beru antikoncepci,můžu být těhotná?

    Datum: 01.10.2009 17:14
     

    děkuju moc winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Beru antikoncepci,můžu být těhotná?

    Datum: 01.10.2009 18:07
     

    Barco nebuj se zajdi znova na gyndu....možný je že tenhle druh prášků Ti nedělá dobře, řekni at ti zkusí jinou antikoncepci. Po dnešní antikoncepci co se dává vám mladým se již netloustne....to býýýývááávalo....nebujwinking smiley Já když jsem jí kdysi začla brát, krvácela jsem 14 dní v kuse, že jsem tak zeslábla, že když mě na gyndě doktorka viděla, lekla se, že prý patřím mezi málo žen, který antikoncepci nesnáší. Prášky jsem po dvou měsících přestala brát a bylo mi zase fajn. A s tím těhotenstvím.......znám tu u nás jednu, co otěhotněla i při antikoncepci, ale stává se to hodně málo. Nic není nemožné že? Ale zkus změnit nejdřív ty prášky. držím palcethumbs down

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Barča16

    Re: Beru antikoncepci,můžu být těhotná?

    Datum: 02.10.2009 11:35
     

    ještě jednou díky smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    nikola

    Re: Beru antikoncepci,můžu být těhotná?

    Datum: 19.10.2009 17:33
     

    začala jsem brat antikoncepci a hned po tom co mi to skončilo tak jsem souložila mužu být těhotná???confused smiley

     
  • Autor: chcimimco
    Status: nováček

    Re: Beru antikoncepci,můžu být těhotná?

    Datum: 14.05.2010 13:55
     

    Hledám štíhlou,pohlednou dívku,která by chtěla se mnou otěhotnět a mít miminko a nebo je již těhotná.Chtěl bych ti hladit rostoucí bříško a společně se těšit.Pokud toužíš po tom samém,tak písni na tel.775 911139.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.