pátek 29. března, 15:48 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Čechy
 
Autor: jabraka
Status:
Výsledné hodnocení: 5

berounské hrnčířské trhy-.

Datum: 10.09.2016 22:50
 
p9103941.jpg
Další fotografie:
V berouně zářilo slunce,scházely se desetitisíce,a bylo lecos pěkného vidět.Zítra pokračují.
Večer ještě zahlídneme v záři zapadajícího slunce balony a večer je zakončen ohňostrojem.
JABRAKA
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: berounské hrnčířské trhy-.

    Datum: 11.09.2016 21:08
    Hodnocení fotografie "berounské hrnčířské trhy-.": 5
     
    Musel to být pěkný mumraj winking smiley. Tohle kvantum lidí mě děsí už na obrázku, což teprve ve skutečnosti. Kdo je milovníkem hrnečků, džbánků, šálků, talířků a bůh ví co všechno dalšího, si asi přišel na své winking smiley
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: berounské hrnčířské trhy-.

    Datum: 12.09.2016 16:21
     
    dsc_a001 (14).jpg
    Další fotografie:
    Jak je to možný, že jsme se tam nepotkali? Nikoho s foťákem jsem nezahlídla. grinning smiley

    Ale mohu potvrdit - v tom počasí a při počtu návštěvníků to byl masakr. Po několika letech jsem zatoužila se na hrníčky podívat. Mám zase na několik let vybráno (než zapomenu, že to bylo fakt hustý). smoking smiley
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: berounské hrnčířské trhy-.

    Datum: 12.09.2016 16:30
     
    dsc_b001 (9).jpg
    Další fotografie:
    Vůbec tedy nechápu, jak se mi podařilo vyfotit stánky se zbožím a někdy i téměř bez lidí. smiling smiley
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: berounské hrnčířské trhy-.

    Datum: 14.09.2016 13:17
     
    Tak jsem přemýšlel,co bych dělal s těmi krásnými hrníčky,talíři,vázami a zahradními plastikami.Kam to doma dát?Člověk by to fakt chtěl mít doma.Ale lezlo by to do peněz.
    JABRAKA
     
  • Status: expert

    Re: berounské hrnčířské trhy-.

    Datum: 15.09.2016 11:58
     
    Spike, krása, na mě je něco moc barevné, ale dostaly mě ty vlašské ořechy, ty by se mi líbily love smiley, ještě, že jsem tam nebyla. Škoda, žes nevyfotila kousínek vedle, je tam cedulka, kdybych viděla cenu třeba by mě to přešlo :-)
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (15.09.2016 12:00)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: berounské hrnčířské trhy-.

    Datum: 15.09.2016 16:20
     
    dsc_b001 (9).jpg
    Jájo, já mlsně koukala po tomhle a nebylo to drahé (650).
    Něco bylo dražší, ale evidentně i pracné (tohle bude lisované z formy), tak to se ta cena dá pochopit. Ale leccos bylo evidentně jen předražené. Já taky nemusím ty moc barevné kousky, max. nějaký veselý hrníček pro děti.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Čechy (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.