čtvrtek 27. června, 10:44 Svátek má Ladislav
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Německo
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Po Evropě > Německo
Posílejte fotografie! Na výlet k našim blízkým i vzdáleným sousedům

Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Berlínská zastavení

Datum: 20.05.2013 07:33

dsc_0209.jpg
Další fotografie:
V Berlíně jsem byla poprvé a zaskočil mě nepořádkem a špínou. Ale pak si trochu vylepšil dojem, když jsem strávila celý den v krásné a rozlehlé botanické zahradě, ta je opravdu úžasná.
Ale i ty památky, kterých je v Berlíně hodně, nakonec vylepšily můj původně špatný dojem z města, jehož centrum je teď jedno velké staveniště.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (15.03.2018 09:31)

Komentáře a názory

• Autor: evelina

Re: Berlínská zastavení

Datum: 20.05.2013 09:09
    Hodnocení fotografie "Berlínská zastavení": 5

V Berlíne som bola asi pred 40 rokmi, jediné čo mi utkvelo v pamäti bol výhľad z veže.Fotky thumbs down

• Autor: SPIKE

Datum: 20.05.2013 09:16

Evi, teď byl výhled z věže nic moc, protože všude kolem jsou stavební jeřáby, rozkopáno je až k Braniborské bráně. Ani jsem si neužila otáčení věže, protože do restaurace byla třeba jiná (samozřejmě dražší) vstupenka a byl velký nával lidí. Vstupenku jsme si koupili, ale s časem vstupu až za skoro 2 hodiny.

• Autor: evelina

Datum: 20.05.2013 09:25

To otáčanie spôsobilo jednému pánovi nevoľnosť a márne hľadám v pamäti čo viac si z toho zájazdu pamätám len jeho, lebo aj výťahom v jeho spoločnosti to nebolo nič moc. winking smiley

• Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

Datum: 20.05.2013 12:05

A to já si pamatuju akorát z dětství, že jsem měli na ubytování nějakýho kluka, jmenoval se Jens Reisenweber, a dostali jsme od něj propisovačku ve tvaru téhle věže grinning smiley

• Autor: SPIKE

Datum: 20.05.2013 12:18

Má to podivnou logiku, že přes zeď se na západ nesmělo ani podívat, ale pak si postavili tuhle věž, aby tam viděli dobře eye rolling smiley

• Autor: Otazka

Datum: 20.05.2013 17:13
    Hodnocení fotografie "Berlínská zastavení": 5

Kousek od Berlína jsem byla v r. 68 na táboře. Tehdy se mezi vedoucími šuškalo, že naši republiku nechtějí opustit spojenecká vojska po nějakém společném cvičení. Nakonec odtáhli, ale za měsíc přitáhli Rusové. thumbs up

• Autor: Trixinka

Datum: 21.05.2013 11:53

Nádherný fotky. thumbs down

• Autor: Paula

Datum: 23.08.2013 13:09

V Berlíně jsem byla před měsícem a předtím před třiceti roky - to staveniště už tam bylo tenkrát thumbs up
    ale až všechny ty jeřáby zmizí, tak to bude krásné město - spousta památek, parky thumbs down

mě zaskočilo nejvíc, že z těch památek dělají trapné atrakce - pod Brandenburskou bránou Mickeymaus, sovětští vojáci - nějak se vytratil genius loci sad smiley

Podobné příspěvky
Galerie: Jak vychází slunce na D1   
  Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38

Adresář: http://www.joblist.cz   

JOBlist - vaše nová práce, job, jobs, volná pracovní místa, nabídky práce,zaměstnání a kariéra personální server pro on-line nábor nových pracovníků

Autor: netia - 28.07.2008 17:36
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 1

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Německo (Galerie)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.