čtvrtek 25. dubna, 22:42 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Záliby a volný čas
 
Autor: zzka
Status: nováček

Benátská noc 2014

Datum: 19.06.2014 19:20
 

Holky dostala jsem od manžela jako dárek vstupenky na fetival Benátská noc,strašně moc se těším !!!!! Vždycky jsem byla na fesťákách ve svým živlu.Ale co s dětmi?Dozvěděla jsem se, že by se daly vzít sebou yawning smiley) to by bylo super!!!měl by být pro ně připraven program???Máte někdo zkušenost? Díky

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Benátská noc 2014

    Datum: 19.06.2014 19:34
     

    Podle mých zkušeností z fesťáků - děti tam rozhodně nepatří. Na Benátské noci jsem nebyla, Liberec máme přes celou republiku. Uvaž, kde se spí, jaká je hygiena, bývají horka, davy lidí ... ap. Tvůj dotaz mi připadá jako špatný vtip (bez urážky).

     
  • Autor: Reklama

    Re: Benátská noc 2014

     
     
  • Autor: Paja83
    Status: nováček

    Re: Benátská noc 2014

    Datum: 25.06.2014 18:32
     

    My se na Benátskou chystáme...máme na Liberecku známé, tak budeme spát u nich...

    Syn má už 8 let a také se těší, že si užije Mandrage a také žonglování nebo chození po provaze - což jsou atrakce od skupiny Cirkus jinak...Jako stanování dáváme jako rodina vpoho, ale na fesťácích je to ještě trochu složitější... takže kdyžtak zvolit nějaké ubytko v okolí - a pak si myslim, že naprosto ok thumbs down

     
  • Autor: Lenkapok
    Status: nováček

    Re: Benátská noc 2014

    Datum: 03.07.2014 07:51
     

    taky souhlasím...zažila jsem pár festivalů, kde byli rodiny i s dětma..záleží na věku...jet tam s kojencem v kočárku mi přijde taky jako blbost..už kvůli hluku...

    ale jinak pokud je možnost slušného ubytka...nebo někdy jsou i kempy pro rodiny s dětmi oddělené, tak v tom takový problém nevidím..

    a na Benátské program pro děti jistě bude...takže i přes den se dobře zabaví.

     
  • Autor: Lenkapok
    Status: nováček

    Re: Benátská noc 2014 - sleva

    Datum: 03.07.2014 08:05
     

    a taky jsem dneska objevila slevu na slevomatu :

    [www.slevomat.cz]

    což je taky docela fajn...

     
  • Autor: zzka
    Status: nováček

    Re: Benátská noc 2014 - sleva

    Datum: 15.07.2014 20:14
     

    Tak nakonec jsme se rozhodli,že děti vezmeme s sebou...pátrala jsem a je pro ně připraven program,spát půjdou ke kamarádce domů yawning smiley) takže to všecko klaplo parádně a my se už moc těšíme....všichni si to moc užijeme!!!

     
  • Autor: Lenkapok
    Status: nováček

    Re: Benátská noc 2014 - sleva

    Datum: 18.07.2014 14:25
     

    no tak výborně..i když tam pro děti program bude, určitě si to užijete nejlíp bez nich..a na jakou kapelu se nejvíc těšíš-těšíte??

    my asi tradičně vyrazíme na nějaké české, letos jsem obzvlášť zvědavá na doctora p.p. - na živo jsem ho ještě neviděla

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Záliby a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.