čtvrtek 28. března, 16:15 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: řízky

Bělehradský řízek a jiné variace

Datum: 26.11.2006 15:58
 

Maso: Vepřové řízky (může být kotleta či kuřecí ) naklepeme, osolíme, opepříme (více) a zprudka osmahneme na oleji.

Příloha:Uvařené brambory, prošťoucháme štouchadlem, přidáme (podle chutí a množství brambor) prolisovaný česnek, (já dala víc) trošku kečupu a lečo, přisolíme a řádně promícháme.

 

Podáváme s kolečky cibule a kyselou okurkou.

 

Je to rychlý a dobrý. Cca 30 minut.

Dobrou chuť.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (24.06.2008 21:56)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Status: expert

    Re: Bělehradský řízek

    Datum: 06.12.2006 20:24
     
    já bych si to dala, ale bez česneku a J. zase bez kečupu hiii
     
  • Autor: Reklama

    Re: Bělehradský řízek

     
     
  • Autor: AKNALB
    Status: začátečník

    Re: Bělehradský řízek

    Datum: 11.02.2008 16:07
     
    To jsi mi udělala docela chutě. grinning smileyJDU DO TOHO!
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Bělehradský řízek

    Datum: 11.02.2008 19:43
     

    Kam dáme to lečo? Do brambor? eye popping smiley

    Já bych to udělala bez česneku, ale jinak to vypadá zajímevě. thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bělehradský řízek

    Datum: 12.02.2008 10:28
     
    Jo, na to lečo jsem taky koukala - jako úplně hotové lečo nebo jen povařené papriky a rajčata??? Na nás to musíš vybalit pomalu a po částech smiling smiley.
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Bělehradský řízek

    Datum: 14.02.2008 09:58
     

    No jasně, že lečo do brambor a NEDODĚLANÝ. tj. bez uzeniny a bez vajíčka.

    Naše máma vždycky v létě zarexuje povařený papriky a rajčata a tak, prostě základ na lečo.

     

    Traged : ten česnek je tam právě to mňamozní, s tou chutí leča a brambor.

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Bělehradský řízek

    Datum: 14.02.2008 10:03
    Hodnocení fotografie "Bělehradský řízek a jiné variace": 5
     

    Amee, to bych to musela dělat ve dvou hrncích, protože já česnek nemůžu a Kash ho má ráda.

    Takhle dvojmo děláme i špenát, pizzu, atd.

    Zarexovanej základ na lečo tchýně taky dělá, tak to někdy vyzkouším. grinning smiley mls smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Bělehradský řízek a jiné variace

    Datum: 24.06.2008 22:03
     

    Vytahuju na světlo...dopsala jsem k názvu "a jiné variace" protože si myslím, že se sem hodí i jiné..Tímto prosím Staníka a Mihuli ,aby sem překopčili řízkové recepty z co dnes vaříte....Jde i o mou pohodlnost, páč až budu za půl roku hledat onen recept..si nevzpomenu kde byl.. grinning smiley Ale pod řízkem ho najdu hned.. winking smiley

    Holky díky...

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Bělehradský řízek a jiné variace

    Datum: 24.06.2008 22:12
     

    No jo, zkopnout, ale jak ...? confused smiley Provedu nějaké pokusy a uvidí se jestli se vidí grinning smiley 

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Bělehradský řízek a jiné variace

    Datum: 24.06.2008 22:14
     

    Ale vážně, neznáte jogurtové řízky? Fakt doporučuju, je to skvělé! Normálně - vezmeš kuřecí řízky, nemusí se ani klepat, osolíš opepříš. Vezmeš si něco (já to nakládám do větší skleněné mísy) do toho vyklopíš jeden velký bílý jogurt, dáš 2 vajíčka, rozmačkaný česnek (dávám fest, několik stroužků), opepříš podle toho jak to máte rádi a do toho naložíš ty řízky a necháš uležet, min. do druhého dne. Mám je naložené už od pátku a pořád v poho, takže několik dní no problem winking smiley Pak si nachystáš strouhanku a řízky vytahuješ, obaluješ tak jak jsou, i s tou trochou jogurtu co na nich zbude jak je vytáhneš a smažíš jako normální řízky. K tomu brkaši a jsou fakt božíííí mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Bělehradský řízek a jiné variace

    Datum: 24.06.2008 22:14
     

    Díky..díky...díky... flower smiley

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Bělehradský řízek a jiné variace

    Datum: 24.06.2008 22:19
     

    NZ winking smiley Poslala jsem jenom recept, řízky jsou pořád v lednici grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Bělehradský řízek a jiné variace

    Datum: 24.06.2008 22:22
     

    Nech je tam..se hoděj třeba zejtra..dnes mám vařeno... grinning smiley

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Bělehradský řízek a jiné variace

    Datum: 24.06.2008 22:28
     

    Tady se budou taky hodit, neboj grinning smiley I když v tom vedru smažený řízek... eye rolling smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Bělehradský řízek a jiné variace

    Datum: 24.06.2008 22:31
     

    Na příkaz vyšší moci kopíruji obrácené řízky:

     

    "Obrácený" se jim říká proto, že to není klasický trojobal - mouka, vejce, strouhanka, ale postupuje se poněkud obráceně. Takže naklepeš maso - vepřové nebo kuřecí řízky, osolíš, opepříš, obalíš ve strouhance a namočíš v těstíčku.

    těstíčko - směs vejce, trochy mléka a hladké mouky, špetka soli, vymíchat do hladkého těstíčka (hustota přibližně jako na palačinky nebo trochu hustější).

     

    No takže maso obalené ve strouhance namočíš do těstíčka a rychle opečeš na pánvi do zlatohněda. Pak všechny takto obalené a na pánvi chvilku předpečené řízky naskládáš do pekáčku a zaliješ skleničkou nebo dvěma nakládané zeleniny - ideální Moravanka, prostě směs okurek, cibulek, hrášku, mrkve, příp. kukuřičky... Já dnes dělala asi 16 kousků masa, tak jsem nešetřila a nasypala na to rovnou tři skleničky. Žádné vymazavání plechu, nic takového, jen maso a sterilovaná kyselá zelenina, a dáš to upéct na tři čtvrtě hodiny, spíše zvolna. Je to neuvěřitelné, co to s tím masem udělá, jak je šťavnaté, jakou má výraznou chuť a rozpadá se na jazyku, já to miluju. Podáváme s brkaší. (Garantuju, že bude bitka o tu kyselou zeleninu, takže fakt na ní nešetřit, navíc čím víc toho nálevu v pekáči bude, tím spíš se nevypeče a maso se nepřipálí.) Není ani třeba podlévat.

     

    Takže hurá do toho! mls smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.