čtvrtek 28. března, 14:38 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Ivanka3
Status: nováček

begonie

Datum: 11.08.2008 19:01
 
Další fotografie:

Není to žádný trik ta begonie mě opravdu tak vyrostla!!!Pro přirovnání náš pejsek je opravdu drobek..Květy jsou 17cm v průměru!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 17
  • Status:

    Re: begonie

    Datum: 20.12.2021 15:21
     

    Moničko, to je krásná vzpomínka. Takto pěkné jsem nikdy neměla. Mě se ty Ursovy begonie líbí, protože nejsou tak vysoké jako ty, které se prodávají v hobby marketech nebo v zahradnictvích. A už na mě jde jaro, stačí se podívat na tuto krásu. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: begonie

     
     
  • Autor: monicka
    Status:

    Re: begonie

    Datum: 20.12.2021 15:34
     

    ALENKO A KUPOVALA SIS JE OD URSE Z INTERNETU NEBO U NĚJ V OBCHODĚ?

    TEDˇ MÁ VELKÉ HLÍZY ZA 70 KČ. angry smiley

    JÁ Z INTERNETU,PROTOŽE OSOBNĚ TAM JET,TO JE MOC DALEKO.

    PŘESNĚ,JAK ŘÍKÁŠ,JINÉ BÝVAJÍ HODNĚ VYTÁHLÉ A TO SE MĚ VŮBEC NELÍBÍ.

     
  • Status:

    Re: begonie

    Datum: 21.12.2021 09:12
     

    Monicko, já jsem si hlízy kupovala jen přes internet. V Pardubicích jsem byla lx v životě. Pro hlízy, to by byl drahý výlet. A hlízy za 70 Kč - to je hodně a příliš velké hlízy nejsou to nejlepší. Cenu mají pro toho, kdo je chce množit dělením. A jedenkrát jsem koupila malé hlízy. A to se taky nevyplatí, ceny malých i velkých hlíz jsou téměř stejné. Ještě nikdy jsem nezkoušela objednat hlízy narašené. eye rolling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: begonie

    Datum: 20.01.2022 14:06
     
    leden20.jpg

    při kontrole jsem zjistila, jak krásně pučí, tak už jsou v květináči, co s nima jiného udělat confused smiley

     
  • Status:

    Re: begonie

    Datum: 22.01.2022 17:18
     

    Kordulčiny begonie se již těší na jaro. To moje ne, jsou seschlé, asi mám moc suchý sklep. Tak jsem je namočila na 24 hod. do vody a zavrtala je do vlhké rašeliny. Snad se probudí. please smiley please smiley please smiley V lednu je na jejich rašení jěště brzo, ale ty moje loňské krásky vypadaly tak uboze, že jsem riskla jejich probuzení. Nechám se překvapit. sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.