čtvrtek 28. března, 23:42 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Školáci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Školáci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: eveli
Status: začátečník

batoh do školy

Datum: 24.08.2018 22:09
 

Nemůžeme se rozhodnou jaký školní batoh koupi synovi. Poradí někdo?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: batoh do školy

    Datum: 22.07.2019 18:41
     

    Zas tak extra to není, nemá to žádnou vnitřní přepážku, takže je vše nacpané v jedné hromadě. tzn. věčně potrhané sešity i učebnice. Navíc to vzrůšo, kdy si do batohu přibalil jogurt nebo nedovřel pití. Syn tak musel nosit všechno učení v tvrdých deskách, tím si navýšil hmotnost učebnic o další kilogram. Po dvou letech ji musel vyhodit. Přezka ulítla jako první, věčně měl tašku dokořán, tak občas něco ztratil, nakonec se vyškubnul popruh. A břišní popruh, který batoh drží na správném místě??? - ani jednou jsem neviděla, že by ho měl někdo zapnutý. A to těch děcek vidím každé ráno desítky.

    Doporučuji si tašku někde v krámě prohlédnout, zkusit ji naplnit a zatížit - tak jsem odhalila aktovku, která konstrukčně nevydržela zapnutá - přitom to nebyl žádný levný šunt. Výhodou je nepropustné dno a možnost praní.

    Také bacha na penál - kdysi jsem koupila krásný, prázdný, lehký, na 2 řady tužek, no když se naplnil obyč. pastelkama, tak nešel zapnout. Tak jsem kupovala již naplněný, obsah vyházela a nebo zase v obchodě do penálu nastrkala tužky a pastelky, abych měla jistotu, že se hned nevyrve zip.

    Dnes už to mám jednoduchý, synek se zhlédnul v batohu pro notebook, polstrovaná pevná záda, 2 velké vnitřní kapsy na učení, 2 menší na penál a např. věci na tělák, kapsu na svačinu a pití zvenku. A to tehdy stál 400 Kč

     
  • Autor: Reklama

    Re: batoh do školy

     
     
  • Autor: eveli
    Status: začátečník

    Re: batoh do školy

    Datum: 25.07.2019 13:07
     

    Ano ten jsme si vybrali. Ergonomická záda, nastavitelné popruhy, bederní pás, spousta kapsiček a celkový vzhled.Prostě se synovi líbí.

     
  • Autor: Darja11
    Status: začátečník

    Re: batoh do školy

    Datum: 27.07.2019 21:06
     

    Ten egobag jsem si důkladně prohlídla i se synem v obchodě. Objednali jsme ho pak na netu. Tam měli barvu kterou chtěl.

     
  • Autor: Nataly
    Status: nováček

    Re: batoh do školy

    Datum: 28.07.2019 21:25
     

    Syn jde do druhé třídy, batoh se mu po roku rozpadl,tak jsme chtěli kvalitnější. Zvítězil ergobag.

     
  • Status:

    Re: batoh do školy

    Datum: 22.08.2019 10:40
     

    Tak to u nás zvítězil batoh zn. Baagl Cubic Mandala, má ergonomické záda se třemi přihrádkami a plně nastavitelné popruhy.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: batoh do školy

    Datum: 22.08.2019 11:11
     

    Andy, ty jsi tu dlouho nebyl/a. Kdepak ses toulal/a ?

     
  • Autor: eveli
    Status: začátečník

    Re: batoh do školy

    Datum: 26.09.2019 20:18
     

    Nakonec jsme koupili hodně kladně diskutovaný ergobag. Super je, že díky nastavitelným popruhům s dítětem roste. A díky propracovanému zádovému systému bude mít syn záda v pořádku.

     
  • Autor: kikajda
    Status: začátečník

    Re: batoh do školy

    Datum: 28.09.2019 21:34
     

    No určitě ten ergobag bude super, ale je dost drahý. Myslím si, že by se dal sehnat podobný levněji.

     
  • Autor: Darja11
    Status: začátečník

    Re: batoh do školy

    Datum: 29.09.2019 21:43
     

    Můžu se přidat se spokojeností s ergobagem. Je kvalitní a hlavně má ergonomická záda.

     
  • Status:

    Re: batoh do školy

    Datum: 19.12.2019 23:29
     

    Nám u dcery šlo hlavně o ergonomická záda a o váhu, protože dcera je drobeček a já měla obavy aby batoh s učením vůbec unesla.

     
  • Autor: LauraSt
    Status: nováček

    Re: batoh do školy

    Datum: 01.06.2020 08:01
     

    Já tedy za sebe můžu jen doporučit Baagl , opravdu velký výběr jak aktovek, batohů tak penálů a dalších pomůcek pro školáky. Super.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Školáci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.