pátek 29. března, 09:53 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Konzervace
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Konzervace
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Banánový džem

Datum: 13.08.2006 22:09
 
Posílám recept na něco naprosto úžasného. Nejlepší je tento pamlsek na opečeném toustovém chlebu s máslem. Takže:
Na 4 sklenice po 350 ml

850 g banánů (čistá váha)
šťáva z jednoho grepu (asi 150 ml)
1/8 l vody
1 bal Gelfix Klasik 1:1
1 kg cukru krupice
4 lžíce rumu
Příprava: K oloupaným rozmačkaným banánům přidáme šťávu z grepu (můžeme nahradit i citonovou šťávou), vodu a promícháme. Přidáme Gelfix smíchaný s cukrem a za stálého míchání přivedeme k varu. Vaříme za stálého míchání asi 3 minuty. Poté odstavíme a přimícháme rum. Ihned plníme do sklenic a uzavřeme.

A to je celé kouzlo. Já sice netuším, co je míněno tím 1:1, ale vy si s tím určitě poradíte. Pokud ne, tak se na to budu muset ještě zeptat.




 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Banánový džem

    Datum: 09.12.2008 18:32
     

    Tesco u nás nic angry smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Banánový džem

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Banánový džem

    Datum: 09.12.2008 18:58
     

    Vladko ty tvoje zpravy se mi vubec nelibi!!!! nono smiley grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Banánový džem

    Datum: 25.08.2009 10:27
     

    Konečně jsem ochutnala a potvrzuji, musím ho mít! mls smiley thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Banánový džem

    Datum: 25.08.2009 10:36
     

    Ted me napadlo, sel by i tento dzem udelat v pekarne? jestli ano tak do toho jdu grinning smiley az teda sezenu nejake levne banany....eye rolling smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Banánový džem

    Datum: 25.08.2009 10:45
     

    Suel, nemám pek, ale myslím, že by šel, zdá se ti tam snad nějaká překážka takhle od pohledu?

    Právě nutím Morgan vyzkoušet z vědeckých důvodů marmeládu/povidla/džem v pomalém hrnci smiling smiley, abychom měly představu.. Uvolila se přistoupit na mé požadavky, jsem nedočkavá výsledku.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Banánový džem

    Datum: 25.08.2009 10:47
     

    Zajímavý džem. Zkusím, až mi tu zas zbydou nějaké banány a bude se schylovat k tomu, že skončí na kompostu. A gelfix dám 3:1, tak dělám všechny džemy, ty moc sladké nemusím, protože je často mlsám jen tak samotné. Věra

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (25.08.2009 10:48)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Banánový džem

    Datum: 03.09.2009 16:36
     

    V Intersparu měli ve výprodeji banány, tak jsem je vykoupila a Hubert udělal marmeládu. Teda, ta je mls smiley

    Pár kilo jsme usušili, protože doma sušené banány jsou výborné. Není to, to bez chuti kulaté kamenné blivajzové nic, ale voňavé, trošku lepkavé (asi jako sušené švestky) i tak měkké.... prostě ňamkové sušené ovoce. Čím zralejší, tím chutnější mls smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Banánový džem

    Datum: 03.09.2009 16:37
     

    Ty jo drahus doma susene banany jsem jeste nezkousela, ale jak je popisujes, ty doma museji byt dobroucky mls smiley susis je v susicce?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Banánový džem

    Datum: 03.09.2009 16:45
     

    Ne, normálně v horkovzdušné troubě. Dám je na rošty a suším vzduchem na 50-70°C

    Vždycky pár hodin (děláme dost silné kousky), pak nechám otevřenou troubu, aby nabraly zpět vzdušnou vlhkost, pak zase na chvíli troubu a to tak dlouho, až při zmáčknutí je sice pružný, ale nevytéká šťáva. Tentokrát jsme je krájeli podélně, každý banán na tři proužky. Dlouhé kousky totiž líp na žbrdlinkách drží. Pak je sušené nakrájím. (Aby se hned nesežraly)

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Banánový džem

    Datum: 03.09.2009 16:56
     

    A to se nerozdrobi, kdyz je pak krajis? A nekape z nich stava na dno trouby?

    Marmelada byla z pekarny nebo klasickou cestou? winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Banánový džem

    Datum: 03.09.2009 17:59
     

    Marmeláda v mikrovlnce.

    Sušení je bez kapiček, jen se orosí sklo na dveřích trouby, ale necháváme pootevřené dvířka "na vařečku" a je to v pohodě. Krájet jdou krásně. Vždyť říkám, že po usušení zůstanou vláčné a měkké, skoro, jako sušená švestka.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Banánový džem

    Datum: 09.10.2009 11:19
     

    Radostně jsem koupila banány, protože byly za slušnou cenu a teď mi už zčernaly slupky, tak jsem se pustila do džemu. Vypadá fakt zajímavě. Grep se po oloupání ukázal jako růžový, tak to má i zajímavou barvu. Grep jsem "vykostila", tedy zbavila jadýrek a blanek a pak jsem tu dřeň rozdrtila tyčovým mixerem a dala jsem to tam všechno. Už jdu plnit do skleniček a nedočkavě ochutnám. Věra

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Banánový džem

    Datum: 09.10.2009 12:39
     
    Tak vám nevím, jestli sem z banánového džemu nadšená. Tedy nejdřív jsem tam zapomněla dát tu nejdůležitější ingredienci - tedy RUM. Znovu jsem otevřela skleničky a přidala ho tam. Ale je to dost sladké (a to jsem dala 350 g cukru a né kilo, jak je nahoře v receptu) a dost bezvýrazu. Asi by to chtělo těch grepů víc (na jeden banán jeden grep) nebo smíchat s rybízem, meruňkami... No ještě uvidím, jaké to bude, až to vychladne a ztuhne. Věra
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Banánový džem

    Datum: 09.10.2009 17:34
     

    Vero a nebude se to kazit, kdyz jsi to znovu otevrela? ja mam pokazde strach, kdyz delam treba peceny caj...ale nastesti zatim v pohode.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Banánový džem

    Datum: 09.10.2009 18:08
     

    Snad ne, nakonec ten rum to taky ochrání. Ale nějak mi nezhoustla. To, co jsem nechala v misce k okamžité spotřebě je stále stejné konzistence. Věra

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Konzervace (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.