úterý 19. března, 07:44 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Balení dárků

Datum: 09.12.2007 23:11
 
darek_1.jpg
Další fotografie:

Dneska jsem balila dárky a vzpomněla si, že mám v pc uloženo spoustu nápadů. Zůstaly prozatím nevyužity, ale třeba to bude inspirace pro některé z vás...

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 16
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Balení dárků

    Datum: 22.12.2014 13:09
     

    Se Galad bude červenat stydlin smiley a hlavně by si měla pořídit lepší foťák než ten dementní na mobilu grinning smiley

    Každopádn ale díky flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Balení dárků

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 22.12.2014 13:21
     

    ..... dárky balit umím postaru, se stuhou přez rohy ještě z doby co jsem dělala v drogerii a to se balilo XXX mýdlových kazet a všeho možného, ale letos jsem se překonala a udělala jsem i jmenovky winking smiley .... celá léta jsem jména psala přímo na papír, nebo vůbec, jen tak z recese coffe smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Balení dárků

    Datum: 22.12.2014 14:59
     

    Já na nějaké ozdobné balení prdim, když vidím, jak to pak z dárku nedočkavě rvou.... sad smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 22.12.2014 16:03
     

    Já se taky přiznám, že prostě sprostě zabalím grinning smiley Děti to stejně neocení a pro mě zbytečná ztráta času. Papír se pak válí všude po obýváku na kousky. Ale je to hezký, to jo.

     
  • Autor: Petra_9
    Status: začátečník

    Re: Balení dárků

    Datum: 28.05.2015 13:37
     

    No tak takhle umět balit dárky, tak si pískám. Já jsem ráda, když to jakž takž zabalím a nic mi nevypadává nebo to nemám dotrhané. Ale takhle zabalené jsou fakt krásné. Strašně vždycky zuřím při balení měkkých dárků - oblečení a podobně nebo u dárků, které mají nepravidelný tvar. To trpím. I když letos jsem se rozhodla, že na. pro mě "nezabalitelné" dárky si objednám krabice a bude klid....u obalových-materiálů měly na výběr různé velikosti, takže už to pak byla brnkačka. K tomu nějakou tu nalepovací mašličku a dalao se na to i koukat grinning smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Balení dárků

    Datum: 13.12.2015 23:11
     
    fotografie0223.jpg

    Letos mám hotovo! smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Balení dárků

    Datum: 14.12.2015 19:13
     

    Já netuším, po kom to dítě je. Asi nám ji podstrčili v porodnici.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 14.12.2015 19:23
     

    Majko, něco s ní udělej. Mám z ní depky, protože ještě ani nemám dárky na hromadě, natož aspoň nějak zabalené.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Balení dárků

    Datum: 14.12.2015 19:32
     

    Věruš, mi o tom povídej, já mám dárky na cestě, některé ještě v Pekingu.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 15.12.2015 15:19
     

    A to to Galad letos stihla ještě o pár dní dřív než loni. Koukala jsem, že loni dávala příspěvek 21. grinning smiley

    Teda Galad krásný, ale je s tím sraní, paní co grinning smiley

    Já mám letos samý obrovský dárky a takový nezabalitelný, třeba kolo, s tím si tedy nevím rady. Vadí mi, že jen tak stojí u stromečku a není to takové TO překvapení. Esik mi rozumíte. Je hned vidět.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Balení dárků

    Datum: 15.12.2015 15:36
     

    Tak udělej za papíru fusak, normálně obří obdelník a na to kolo to navleč grinning smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Balení dárků

    Datum: 15.12.2015 16:01
     

    Amee, kolo u nás vyřešil ježíšek tak, že ho schoval do garáže s velkou mašlí a pod stromečkem byla jen obálka a uvnitř obrázek kola s textem, rozstříhaný jako puzzle a po sestavení byla k přečtení nápověda " jdi do garáže" spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

    Galad- mám z tebe hrooooznou depresi, ale máš to krásně zabalený winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 15.12.2015 17:18
     

    Nezávisle jsem chtěla doporučit něco obdobného co samanka, aby dotyčný našel pod stromečkem v malém balíčku jen jakýsi nápaditý odkaz na kolo-kešku.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (15.12.2015 17:19)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Balení dárků

    Datum: 15.12.2015 17:59
     

    To my jednou udělali celou stopovací hru po bytě pro synka.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Balení dárků

    Datum: 15.12.2015 20:28
     

    Majko, také jsme to kdysi pro mladýho měli jako stopovací hru, v bytě 120 m2 to nebyl problém. Kolo bylo zastlané v jeho posteli grinning smiley .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.