úterý 23. dubna, 17:57 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Babičky

Datum: 14.02.2007 20:59
 
Vnoučat je tu mraky. Rád bych viděl taky babičky.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Blb (15.02.2007 14:18)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 5 z 6
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 03.11.2009 08:02
     

    taky ciiiiiiiiii babičkuuuuuu....já babičky milovalagrinning smiley thumbs down

    a doufám, že jednou budu taky fajn babička

     
  • Autor: Reklama

    Re: Babičky

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 03.11.2009 08:13
     
    Niektore babicky ostatnu mladaskami do konca zivota( balanclthumbs down)...naopak niektore mladasky su babickami odjakziva...
    ...mala som kolegynu, ktora pri oslvach svojej 25r.vyhlasila, ze po dvadsiatke sa aj tak uz len starne a ze uz je to jedno...a myslela to doslova, vobec nie s nadsadzkou...Uff, ona sa vzdy aj tak chovala...
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Babičky

    Datum: 03.11.2009 09:30
     

    Balanc ty musis byt teda primova babicka thumbs down thumbs down super!

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Babičky

    Datum: 04.11.2009 22:29
     

    Holky děkuji za slova chvály. Zatím je to tak ,že když příjdu domů tak mě vnoučata ráda vidí. A než vstoupí do dveří , tak slyším tu naší cácorku , jak se ptá mamči jestli je doma babička. To opravdu potěší ,že se po vás schánějí. Dělám s nima vše co je v mých silách a zatím ještě mohu. Tak už se zase těším na Mikuláše to se taky něco děje.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Babičky

    Datum: 18.01.2010 18:21
     

    Obnovuji babičky vždyť si to zaslouží. A tady je fotka . Jednoho dědečka ,který má taky zásluhu na výchově dětí.

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 21.01.2010 22:13
     

    A vnuček obzvlášť. Kdo jiný by je rozmazloval a nadržoval jim než dědečkové ? winking smiley thumbs down thumbs down

     
  • Status:

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 12:33
     
    dsc_0444.jpg

    Tak se taky hlásím do klubu babiček grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 12:41
     

    ...jééé , krásné miminečko a šikovná babička - samo taky - gratuluji flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 12:46
     

    Jsou babičky love smiley a babičky angry smiley . Nechť je víc těch prvních... please smiley

     
  • Status:

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 12:49
     

    Já jsem babička pro každou ptákovinu thumbs down ale poslouchat mě musí angry smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 13:04
     

    ... Budulinkova , gratuluji flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 13:15
     



    budulinkova napsal(a):

    Já jsem babička pro každou ptákovinu thumbs down ale poslouchat mě musí angry smiley


    Tak to je základ. Nesouhlasím s názorem, že babičky jsou proto, aby rozmazlovaly... co chudák máma, který se pak vrátí to rozcapený dítě domů. U nás to bylo vždycky tak, že od našich chodili vycepovanější, než byli doma winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 13:30
     

    Ivo, v tom s tebou až tak nesouhlasím, babičky tu jsou od toho, aby vyvažovaly rodičovskou přísnou výchovu, ale samozřejmě všeho s mírou. Můžu si dovolit, coby babička, menší nedůslednost, povolit nějaké nedodržení přísných matinelů, ale zas ne že by si se mnou dětičky cvičily. A taky je moc velký rozdíl, jestli ty děti mám na chvilinku nebo na týden. To pak jsem ještě přísnější než rodiče, protože mám o ty děti větší strach a cítím větší zodpovědnost, abych je vrátila rodičům v pořádku, takže je "dusím" asi víc, než je jim milé. winking smiley

    Takhle si na mě vnučky stěžovaly, když jsem je hlídala celý měsíc, že nedostávaly k snídani rohlíky, ale chléb. Já rohlíky téměř nekupuju, chléb považuju za vhodnější, tak prostě rohlíky nebyly. Taky jsem trvala na převlékání po návratu ze školy, což doma nemusejí... Prostě jsem se chovala jako matka, protože jsem ji na ten měsíc suplovala. Když ke mně přijdou přespat jednu noc na víkend, tak jim povolím víc, ale jen v tom, co nepovažuju za tak důležité. Možná to jen blbě nazývám rozmazlováním a ona je to "jen" větší péče, víc času, který jim může babička věnovat, hrát si s nimi...

     
  • Status:

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 13:34
     

    to je všechno individuální, každé dítě je jiné a na každé platí něco jiného, já např. chodím s vnukem na oční a k zubařce, protože ze mě má respekt a nevyvádí tam se mnou, rodiče jsou na něj přísný, ale já jsem v tomhle supermetr, na druhou stranu si může u nás "vyhodit z kopýtka" daleko víc než doma.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 13:44
     

    Věrko, moje děti třeba chodily spát v osm, takže u našich šly taky nejpozději v osm. Kamarádka byla zoufalá, že děti u babičky chodily týden spát v půl desáté a pak kňučely, když je hnala ona spát před osmou, že by radši bydlely u babi. To bych fakt zuřila. Já dětem občas povolím ráno pohádky, aniž by byly převlečené z pyžama. U našich směly na telku až když byly nasnídané, převlečené a měly vyčištěné zuby. Nemyslím, že by je to nějak poznamenalo. Naopak ještě dva, tři dny někdy v těch rituálech setrvávaly a já si uvědomila, že to jde.. Stačí nebejt líná smiling smiley a přitlačit na ně. stydlin smiley

    "Rozmazlování" vítám v tom směru, že jim ty prarodiče věnují svůj čas - hraní her, procházky, výlety. Prostě to, na co rodiče v běžném týdnu nemají čas, když přiletí pozdě z práce.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (10.04.2013 13:45)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.