pátek 29. března, 05:39 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Babičky

Datum: 14.02.2007 20:59
 
Vnoučat je tu mraky. Rád bych viděl taky babičky.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Blb (15.02.2007 14:18)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456
    Aktuální stránka: 6 z 6
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 14:01
     

    Ivo, ono to u nás nakonec dopadá tak, že ač si myslím, že vnučky trochu rozmazluju, tak jsem mnohem důslednější než jejich rodiče. Však taky často slyším, že doma tohle můžou a u mě ne (no občas kecají a jen to tak na mě zkoušejí). Určitě mají doma větší volnost než u mě, protože já jsem bývala na děti dost přísná, takže když mám pocit, že jsem na vnoučata mírnější, tak je to pořád víc, než mají doma. Ale to to je v každé rodině jinak a hlavní je nejít proti rodičům a dětem se věnovat. Na chvilky s babičkou budou jednou vzpomínat, tak ať mají vzpomínat na co a ať to není ve zlém.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Babičky

     
     
  • Status:

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 14:28
     

    Taky to bude dané tím, jaký o ně máme strach, když je dostaneme na víkend grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 14:43
     

    Věrko, naše děti mají z mojí mamky respekt, ale přitom ji mají moc rády. Myslím, že cítí nějakou vyváženost. Že naší babičce se prostě nedá odmlouvat (občas říká: Jestli maminka ti bude pětkrát říkat, a´t si vezmeš bundičku, tak babička to řekne jednou a pak jednu chytneš), ale na druhou stranu je zahrne veškerou láskou a péčí. A to je myslím to nejdůležitější.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (10.04.2013 14:44)
     
  • Status:

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 15:13
     



    Anavi napsal(a):

    Věrko, naše děti mají z mojí mamky respekt, ale přitom ji mají moc rády. Myslím, že cítí nějakou vyváženost. Že naší babičce se prostě nedá odmlouvat (občas říká: Jestli maminka ti bude pětkrát říkat, a´t si vezmeš bundičku, tak babička to řekne jednou a pak jednu chytneš), ale na druhou stranu je zahrne veškerou láskou a péčí. A to je myslím to nejdůležitější.


    a takhle nějak by to měla správně fungovat, já jsem stará škola a dnešní demokraticku výchovu neuznávám nono smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 15:17
     

    jj - já bych mohla povídat -- mám jich pět a všechny tu byly -- než šly do školky - školy . ti poslední celodenně od miminka /3-5 měsíců / jsou hodní a nejsou žádné výchovné problémy .. ten nejmenší má tři - po prázdninách jde do školky .. bude nám smutno .. o prázdninách jsou tu všichni ..

     
  • Status:

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 15:18
     

    za chvíli vyrážím hlídat 3,5 roku a 3 měsíce love smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 15:35
     

    mně je vozí ráno a pak si pro ně přijedou ..rodiče od toho nejmenšího jezdí 100 km do práce --tři dny v týdnu .. jeho sestřička už si musí poradit sama když dojde ze školy .- 10 let ..

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (10.04.2013 18:46)
     
  • Status:

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 15:37
     

    No skvělá parta thumbs down já mám zatím jenom dva malé vnuky a v dohledné době nic dalšího na cestě. Mladší dcera je takový ten klasický moderní konzument života a děti ve výhledovém plánu zatím určitě nemá nono smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil budulinkova (10.04.2013 16:04)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 16:45
     

    já doufám , že jsme u konce grinning smiley stačí -- nejstarší ted´ maturuje . už jsem i dost unavená - roky se hlásí .. ty jsi oproti mně mladice .. dědek už bude za tři týdny slavit 75 roků -- no už musíme i odpočinout . naštěstí nakoupí , navaří .. jinak bych už nezvládala - nohy , cukrovka . thumbs up

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 17:03
     

    To je přesný. grinning smiley thumbs down Naší babičce bych ještě trochu vytkla to kupování toho co jim na očích vidí, jenže zase je vidá jen o víkendu každých čtrnáct dní, tak se asi není čemu divit, protože když je má na dýl, tak je to fakt jak u vás. grinning smiley

    Anavi napsal(a):

    Věrko, naše děti mají z mojí mamky respekt, ale přitom ji mají moc rády. Myslím, že cítí nějakou vyváženost. Že naší babičce se prostě nedá odmlouvat (občas říká: Jestli maminka ti bude pětkrát říkat, a´t si vezmeš bundičku, tak babička to řekne jednou a pak jednu chytneš), ale na druhou stranu je zahrne veškerou láskou a péčí. A to je myslím to nejdůležitější.

     

    Budulínku, ti si sou tak podobní, že brášky nezapřou. grinning smiley thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 10.04.2013 18:18
     

    Moji kluci mohli u mojí mamky mnohem víc než doma, třeba chodili později spávat (byly to víkendy a prázdniny na chatě), jídlo za nimi chodilo, úklid nedělali pravidelně ap. Napřed jsem chtěla, aby byla babička přísnější, ale pak jsem přišla na to, že doma poslouchají podle mě a s babičkou podle ní.

    Na vnučku jsem nebyla přísná, ale důsledná a brala to. Věnovali jsme jí s manželem mnohem více času, trpělivosti než doma. U nás byla rozumná holčička, doma umíněná a ufňukaná. Takže podle mě, když si někdo stěžuje, že babičky děti kazí, je to jenom o tom, že rodiče výchovu nezvládají

     
  • Autor: tomasus
    Status: nováček

    Re: Babičky

    Datum: 05.08.2014 14:32
     

    To je hezká babička :-)

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Babičky

    Datum: 25.11.2014 17:23
     
    red bull vendy.jpg

    Tak už to ani není na hlídání jsem ,ale po třetí babkou tak sem pak dám Nicol ,které je za malo chvilku 12 měsíců.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Babičky

    Datum: 26.11.2014 10:57
     

    Balanc, tý jo, vzpomínám si, když jsi sem dávala fotky, a byla to malá holčička! eye popping smiley Pěkná holka.

    No a gratulace k třetímu winking smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.