pátek 29. března, 06:43 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Nicolla
Status: nováček

Autosedačka

Datum: 19.12.2013 11:34
 

Ahoj. Sháním pohodlnou a bezpečnou sedačku pro miminko. Pomalu začínám nakupovat věci do výbavičky a stále nevím jakou autosedačku vybrat. S přítelem se nám zamlouvá jedna z internetového obchodu (http://www.ebambino.cz/ebambino/eshop/38-1-Autosedacky/480-2-Autosedacky-0-25kg/5/5120-Coto-Baby-autosedacka-Bolero-2013-light-grey), nemáte s ní někdo zkušenosti? Vypadá velmi dobře, i váhově je vyhovující. Chtěla bych už co nejdříve to shánění mít z krku, abych to nenakupovala na poslední chvilku.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Pilatek
    Status: začátečník

    Re: Autosedačka

    Datum: 18.03.2014 19:18
     

    Zdravím, sedačka, o které píšete určitě není špatná, vím, že jí má kamarádka a zatím si nestěžovala, takže snad je spokojená. Já osobně používám pro synka tuhle ebambino.cz/ebambino/eshop/38-1-Autosedacky/480-2-Autosedacky-0-25kg/5/6131-Caretero-autosedacka-Scope-2014-black a jsme maximálně spokojení. Není těžká, takže se dá snadno přenést a navíc se dá různě polohovat, což bylo moje jediné kritérium při výběru sedačky, aby mi syn, když v autě usne, nepadal do stran. Navíc má i vložku, takže se dá používat fakt už pro mrňata.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Autosedačka

     
     
  • Autor: nikolisa
    Status: nováček

    Re: Autosedačka

    Datum: 23.04.2014 19:39
     

    Co jsem četla na různých diskuzích tak mezi nej patří be safe a romer king ve váhové kategorii 0-13kg be safe izi sleep go 2012 kupovanou z eshopu babycar a až budu vybírat 9kg a výš, tak zůstanu u stejné značky.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.