pátek 29. března, 11:01 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: alika
Status: začátečník

automatické odhlašování

Datum: 15.08.2006 10:53
 

Tohle asi není ve mně, včera jsem se musela přihlašovat 2x a dnes 5x za sebou. Prosím, co s tím?confused smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: automatické odhlašování

    Datum: 16.08.2006 09:59
     

    Zdravím,

    to bohužel nevím. Nemohlo jít o špatně zadané heslo?

    Jinak přihlášení by mělo trvat i několik dní, ale pokud např. změníte počítač, tak je samozřejmě nutné se přihlásit znovu.

    Pokud vám budou problémy s přihlášením i nadále trvat, prosím pošlete mi nějaké bližší info na mail (week @ week.cz)

    Děkuji

     
  • Autor: Reklama

    Re: automatické odhlašování

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Věra Jelínková

    Re: automatické odhlašování

    Datum: 06.03.2010 00:00
     

    Dobrý večer. Nevím jestli nepíšu s několikaletým zpožděním, ale zkusím to. Jsem na pokraji zhroucení z automat.odhlašování. Od 17.2. 2010 katastrofa, nejím, nespím. Mám Notebook Amilo, OS Windows Vista Home Premium - je ještě v záruce. Z ničeho nic mi nefunguje hyperlink. Prostě nelze. Jak kliknu v emailu na třeba aktivační odkaz z inzerce vyskočí "byl jste automaticky odhlášen" - napíšu heslo , přihlásím se a vyskočí "již jste přihlášen" pokračovat. kliknu na hyperlink a znovu "byl jste automat.-... a td. třeba 10x za 2 minuty. Učinila jsem dotaz na helpdesku a odstranila cooki, procházení historie, - NIC, zkusila jsem to přes Firefox - stejné, windows update - stejné, prázdný - stejné. k zmagoření.

    nejsem schopna ničeho. přečtu email a kliknu na doručené - "byl jste automat., odhlášen a dokola. Na hyperlink se dostanu až na 4.pokus, když se zadaří a já neodejdu. hledám na internetu všude možně, tak jsem objevila i tady toto.

    Pokud to někdo přečte a poradí - díky. Podotýkám, že jsem dáma v letech a moc se v PC nevyznám, takže prosím hezky "po lopatě". A odeslat PC tam, kde jsem koupila -Praha, Červený vrch - asi mi nic jiného nezbude. Díky za byť i negativní odpověď. Dík.confused smiley confused smiley confused smiley

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: automatické odhlašování

    Datum: 09.03.2010 09:39
     

    Zdravím,

    zkontrolujte si prosím nastavení cookies (ty naopak nepromazavát a uchovávat). Právě cookies totiž slouží k uchování informace o přihlášení uživatele. (a pokud jsou pravidelně promazávány, tak se samozřejmě informace ztratí..).

    V prohlížečích lze většinou zapnout, aby se cookies promazávaly po zavření prohlížeče, a nebo to může být vedlejší efekt i nějakého firewallu či antiviru.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.