čtvrtek 25. dubna, 02:09 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: madlicka
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

Auto

Datum: 26.12.2006 14:44
 

Po letosnich Vanocich, kdy jsme byli vsichni nemocni a nemeli kde si pujcit auto, jsem i ja ekoteroristka usoudila, ze potrebujeme gumokolovy samohyb.  

Na jak dlouho ma ale cenu se zadluzit, aby to auto vydrzelo a nesplaceli jsme neco, co uz je ve srotu? Dejme tomu nejaky ojety kombik, tak 6-10 let stary, garazovany, s dobrym pomerem spotreba/vykon, cena kolem 100 - 130 tisic. Mate nekdo neco takoveho? jak jste spokojeni?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345
    Aktuální stránka: 5 z 5
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Auto

    Datum: 23.04.2013 09:24
     

    Nějak jsem na podzim nestihla přezout stydlin smiley ,tak to mám teď bez práce smoking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Auto

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Auto

    Datum: 23.04.2013 11:18
     

    Nemám přezuto, nechám to jedním vrzem za 14 dní až budu dávat auto na technickou. Budu nově obouvat. Loni jsem také dojížděla zimáky v létě..byly 8 leté..Vzorek byl sice ještě tak na sezónu, ale na co čekat..Nové oboje obutí je poslední vzhledem k věku auta..Pokud není v zákonu i životnots pneu, (to bych si asi neriskla kdyby se něco semlelo, zrovna jako přezuvám a dřív jsem nepřezouvala), tak bych také neřešila věk...,ale jejich stav a hlavně kde a jak v zimě jezdím..Jinak bych na obutí koukala když budu jezdit několikrát v zimě někam do Alp, nebo v horách denodenně a jinak když do hor nejedu a nemusím sednou do auta každej den, bez ohledu na počasí a v nížině kde o sníh na cestě nezavadíš. Až uzákoněj i věk pneu, tak pak se už nedá nic dělat..

     
  • Status: expert

    Re: Auto

    Datum: 23.04.2013 11:34
     

    Laduš, tos přesně specofikovala :-). Ano, mě musí záležet na kvalitních zimákách, i když zase se můžs po.... něco jiného, že? Lada ví:-). Jinde záleží víc na kvalitních letních, hlavně třeba kde se dá denně najet na "dálnici" tam musej pneu být podle období.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Auto

    Datum: 18.07.2013 12:47
     

    To je pitomec, no vlastne oba. eye popping smiley

     

    [www.stream.cz]

     
  • Status: začátečník

    Re: Auto

    Datum: 21.07.2013 13:23
     

    Nevim proč by měli bejt pitomci oba,když je jasný,že pitomec je jen ten motorkář a to je ještě dost slabý slovo.Mezi motorkářema je pár normálních,ale ostatním bych nedal do ruky ani tříkolku.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Auto

    Datum: 21.07.2013 18:24
     

    Původně byl asi pitomec řidič auta, když se narval do rychlého pruhu a neuhnul se motorkáři, zřejmě. Ten mu to pak chtěl takto debilně vrátit a jaksi na to doplatil. Ovšem nejvíc mě zaujalo to, jak vylezl až po tak dlouhé době, nejdřív omrkl káru a pak šel pomalým krokem kouknout, co se tomu adrenalinovému jezdci vlastně stalo eye rolling smiley angry smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Auto

    Datum: 21.07.2013 18:28
     

    Já jsem ve videu žádný předjíždění motorky neviděl.Video začíná jak jede auto v rychlym pruhu,přece...

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Auto

    Datum: 21.07.2013 18:38
     

    Ivko, zaujala mě naprosto stejná věc.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Auto

    Datum: 21.07.2013 18:39
     

    No jasněže... já si jen myslím, že ten motorkář to neudělal bezdůvodně... Muselo tomu zřejmě něco předcházet, ne? To je samo jen domněnka, netvrdím, že je to tam vidět smiling smiley.

    Jelikož jsem svého času jako spolujezdec na motorce hodně jezdila, vím, jak umí být řidiči aut hnusní a znepříjemňovat motorkářům život. Někdy až na hranici bezpečnosti. Jen ze vzteku, že motorkář se někde "vejde" a oni ne. Chování řidičů aut na německých a rakouských silnicích bylo o poznání jiné, než tady. To abychom zase byli spravedliví, že nejen motorkáři jsou bezmozci thumbs up angry smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (21.07.2013 18:48)
     
  • Autor: Homolova21
    Status: nováček

    Re: Auto

    Datum: 21.04.2021 12:46
     

    Za mě top auto impreza, mám tuto [www.subaru-alm.cz] :-)

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.