čtvrtek 25. dubna, 11:30 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Francie
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Po Evropě > Francie
Diskutujte! Na výlet k našim blízkým i vzdáleným sousedům
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: Francie autem

autem do Francie

Datum: 29.06.2011 09:01
 

Zdravím všechy cestovatelky/cestovatele,

chtěla bych poprosit o jakékoliv Vaše osobní zkušenosti, postřehy, tipy... atd. s cestováním autem do Francie. Konkrétně mě zajímá okolí Nice a Cannes. Poraďte čemu se vyhnout, na co si dát pozor.

Děkuji flower smiley Ejka

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: pepton
    Status: nováček

    Re: autem do Francie

    Datum: 29.06.2011 19:53
     

    Francii jsem projel autem jednou téměř celou dokola.

    Nějaké tipy pro tebe :

    V případě že nejsi žádný jezdec rychlík, tak se nevyplatí platit mýtné, zpravidla podel každé dálnice vede i rychlostni silnice, ktera není zpoplatněná. Muze se na ní jet 110 kmh a rekl bych ze je místy i lepsí nez ceské dalnice. Benzín se vyplatí brát mimo dálníce, rozdíl celkem výrazný. V Nice jsem primo nebyl,ale v okolí ano, je zde spousta stacionárních radarů. Nejlevněji jídlo nakoupíš v carefouru a nebo cassinu smiling smiley

     

     

    SPĚVÁČEK překladatelská agentura - překlady a tlumočení

     
  • Autor: Reklama

    Re: autem do Francie

     
     
  • Status:

    Re: autem do Francie

    Datum: 30.06.2011 17:23
     

    Děkuji flower smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: autem do Francie

    Datum: 01.07.2011 09:19
     

    ejko...škoda...zrovna včera odjela dcera, která byla přesně tam autem minulý týden. Žádný velký problém nebyl (akorát v Itálii jim urazili zpětné zrcátko eye rolling smiley). Občas přespávali (s přítelem) na odpočivadlech, takže ušetřili za hotely. grinning smiley

     
  • Status:

    Re: autem do Francie

    Datum: 01.07.2011 10:48
     

    Mono a s jakými dojmy z toho kraje přijeli? já když tu oblast viděla na fotkách tak sem úplně ztrácela řeč nad tou krásou love smiley no my jedeme začátkem srpna a už se nemůžu dočkat grinning smiley 

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ejka (01.07.2011 10:54)
     
  • Status:

    Re: autem do Francie

    Datum: 01.07.2011 11:14
     

    Nejeli jsme do Francie autem, ale mohu napsat své dojmy z této země. Lidé jsou zde velmi vstřícní a snaží se vám rozumět (což se nedá říct např. o Americe angry smiley ) Cannes je nádherné město,které překvapí svými sochami, které překvapivě nikdo neničí -jako u nás..prostě nádhera thumbs down Pláže jsou čisté, voda nádherná...Byla jsem tam 14 dní na riviéře a byla to opravdu nááádherathumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: autem do Francie

    Datum: 01.07.2011 12:16
     

    ejko...shlédla jsem tak 500 fotek a byla to krása. Dcera byla nadšená. Měli prý kliku, že kamkoli přijeli, že se tam něco dělo...takže spousta zážitků. Celý ten jih sjezdili křížem krážem a moc se jim líbilo. Přesně, jak píše Hela - je tam čisto, upraveno, spousta památek i přírodních krás.

     
  • Status:

    Re: autem do Francie

    Datum: 01.07.2011 13:35
     

    No tak to se těšim ještě víc grinning smiley

     
  • Status:

    Re: autem do Francie

    Datum: 16.08.2011 10:59
     

    Helčo už chápu proč se ti tam tak líbilo thumbs down Byla to ta nejkrásnější dovolená v mém životě a už teď pár dní po návratu plánujeme to samé místo na příští rok. love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Francie (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.