čtvrtek 25. dubna, 01:31 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Eva16
Status: nováček

asi jsem těhotná...

Datum: 23.05.2010 11:06
 

Prosím poradte mi.Byla jsem na akci u kamarada a tam jsem se s jednim klukem vyspala.nemeli jsme ochranu a ted se bojim ze budu tehotna.co je horsi ze pred dvema tydny jsem spala jeste s jednim klukem sice s ochranou ale myslim ze nam kondom praskl moc si to nepamatuju byla sem celkem opila.nedostala sem ani menstruaci.(dva tydny zpozdeni).chci si udelat test ale mam strach je mi teprve 16 a jsem v prvnim rocniku.nevim co mam delat,jestli se to dozvi moje matka tak me zabije. sad smileyporadte co mam delat?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Status: expert

    Re: asi jsem těhotná...

    Datum: 23.05.2010 14:26
     

    J8 pořád nechápu, že při té otevřenosti dnes by nevěděly jak se chovat. Vždyť nám nikdo nic vlastně neříkal a věděly jsme. To těhotenství je vlastně to nejmenší zlo co by ji mohlo potkat......

     
  • Autor: Reklama

    Re: asi jsem těhotná...

     
     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: asi jsem těhotná...

    Datum: 23.05.2010 14:40
     

    A ještě je dotčená eye rolling smiley . Možná kámošky by poradily líp.

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: asi jsem těhotná...

    Datum: 23.05.2010 14:43
     

    No mezi těma svýma kámoškama je určitě in eye rolling smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: asi jsem těhotná...

    Datum: 23.05.2010 15:02
     

    Loty, dobrej příběh s tou tvojí kamarádkou z dětství. thumbs down grinning smiley

    Já když to tu občas čtu jak mladý holky nevědí zda nejsou náhodou těhotné a kolik jich už sexuje v tak mladém věku a s kolika partnery tak jsem i ráda, že čekáme chlapečka a ne holčičku. confused smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: asi jsem těhotná...

    Datum: 23.05.2010 16:34
     

    Já hlavně nechápu ten strach z toho, že ji máma zabije, kdybych do toho nedejbože vlítla, tak bude máma první, za kým půjdu! Milá Evo16, když už si tvoje matka dala takovou práci vrhnout tě na tenhle svět, veř mi, že kvůli těhotenství tě nezabije, ale jak už bylo řečeno, hlavně bys neměla chlastat! A pokud neznáš nikoho, kdo se nikdy neopil, tak už jo, hrdě to přiznávám. A zajdi si laskavě do lékárny pro test, udělej si ho a alespoň víš, jak na tom jsi. Na šukání máte děcka odvahy dost, ale koupit si blbej test v lékárně, to ne! angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: asi jsem těhotná...

    Datum: 23.05.2010 19:08
     


    Majka napsal(a):

    Máma by ti měla dát po čuni, ne za to, že jsi těhotná, ale že v 16 chlastáš a chrápeš s kde kým. angry smiley

    Pardon, omlouvám se ostatním, ale tohle mi hlava nebere.

    Jejda, Majko, já to dočetla a říkám si: Já bych tě, holka, nezabila za to, že jsi těhotná, ale za to, že spíš s kde kym a ještě nalitá!!!

    A koukám, úplně tvoje slova! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley thumbs up Takže já se připojuji!!! angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: asi jsem těhotná...

    Datum: 23.05.2010 19:10
     


    Eva16 napsal(a):

    ja ale nechrapu s kdekym.a to ze se nekde vyjmecne clovek opije neni zase tak hrozne.neznam nikoho ktery nebyl nikdy opily.moje kamosky maji min nez ja a opijeji se treba kazdy vikend ja jsem to udelala jednou a uz se mi to vymstilo.

    Tak já se klidně přiznám k tomu, že "pod vlivem" jsem byla asi dvakrát za celý svůj život, ale i v těchto případech jsem věděla, co dělám!!!

    Takže v tomto případě pomyslně háži tím pomyslným kamenem...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: asi jsem těhotná...

    Datum: 23.05.2010 19:11
     


    jaja99 napsal(a):

    J8 pořád nechápu, že při té otevřenosti dnes by nevěděly jak se chovat. Vždyť nám nikdo nic vlastně neříkal a věděly jsme. To těhotenství je vlastně to nejmenší zlo co by ji mohlo potkat......

    Nám nikdo sice nic neříkal, ale tak nějak se rodiče starali, kde jsme, s kým jsme a v jakém stavu chodíme domů... Dneska je to každýmu jedno.

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: asi jsem těhotná...

    Datum: 23.05.2010 19:58
     

    Taky si myslím, že chyba nebude v těch holkách, ale spíš v rodině, kde vyrůstají. Možná to jejich chování je jen takovým voláním o to, aby si jich konečně někdo všimnul. Třeba tím, že vlezou do postele na každé kývnutí jen vyjadřují potřebu lásky, která se jim nedostává (a nemyslím tím jen tu mileneckou) a nikdo jim nevysvětlil, že tímhle způsobem se jí nedočkají, spíše naopak.

    Mmch, mám stejně starou známou jako jsem já, a myslíte si, že používá jakoukoliv antikoncepci? Jestli jo, tak jste na omylu, pokaždé doufá, že to dostane a když ne, tak jde prostě na potrat thumbs up

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    M

    Tehotna,netehotna?

    Datum: 06.11.2010 08:59
     

    Ahoj,
    rada bych se zeptala na vas nazor.9 dni pred datem ocekavane menstruace jsme meli s pritelem nechraneny styk.Podle mych vypoctu to jiz bylo po datu ovulace,i kdyz si nejsem jista v jakem obdobi ovulaci presne mam,jelikoz bazalni teplotu jsem si zacala merit az v poslednich dnech.
    Do ocekavane menstrucace zbyvaji nyni 2 dny,prsa mam velka a nalita uz snas tyden a na obliceji podkozni kratery,coz vsak take mohou byt priznaky pred menstruaci.
    Na test je priliz brzy,ale jsem nedockava,chci se zeptat,jake jine priznaky bych mohla pocitovat?
    Unavena nejsem,zravku mam,ale to mam vzdycky pred ms..
    Diky za rady a nazory

     
  • Autor: Darja
    Status: začátečník

    Evi 16

    Datum: 06.11.2010 09:27
     

    Nevím, jestli si děláš srandu nebo nedělášsmiling smiley . Každopádně, pokud máš podezření, že jsi, tak si udělej test hned budeš vědět, jak jsi na tom. Někdy se menstruace může o 14 dní zpozdit.winking smiley No a pokud vyjde pozitiv, tak buď sháněj výbavu a kočárek a nebo peníze na potratconfused smiley . Jinak souhlasím s tím, co tady bylo psáno. Ale musím se tě zastat v tom, že v dnešní době chodit v 16 opilá a mít sex je naprosto běžné. Bohužel znám děti o dost mladší, které dělají totéžnono smiley eye popping smiley . Asi to pramení fakt v rodině. Ale za to ty asi nemůžeš,nolove smiley . Přeji ti, aby vše dopadlo dobře, a aby jsi se z toho aspoň poučila. Proč nebereš antikoncepci?eye popping smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: asi jsem těhotná...

    Datum: 06.11.2010 11:01
     

    Evo 16, problém je ten, že si nezabloudila na web, kde Ti vrstevnice budou fandit. Tady jsou ženský minimálně dvakrát tak staré, drtivá většina z nás má děti nebo i vnoučata, a děti jsme si pořizovaly v době, kdy ses buď učila malou násobilku nebo jsi ještě nebyla na světě. A děti máme, protože jsme je chtěly, a ne proto, že jsme se efektně ožraly, abychom zapadly mezi ostatní, a pak pokud možno všemi viděny odešly s nějakým fešákem. Tady žádné sympatizanty nenajdeš.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: asi jsem těhotná...

    Datum: 06.11.2010 11:52
     
    Hm... myslim, ze som clovek viac ako dost tolerantny....aleeeeee uz mi fakt tiez lezu hore krkom podobne prispevky so slovickami "...mam 16...bez ochrany....ozrala som sa...SOM TEHOTNA??????"....a pod. idiotiny...
    Tak ako napisala Stano, sice raz-dvakrat clovek mozno najde pochopenie pre ubohu dusicku, ktora mozno raz stupila do h....aleeeeee, ze toto tu mame na tanieri kazdy mesiac...a niekto si mysli, aku s tym tu urobi dieru do sveta, tak je na velkom omyle....a je len jednoducho debil!
    ...za prve aj keby tento problem mal fakt naozaj, tak si ho aj tak musi vyriesit sam so svojim okolim a nie s nejakou babskou( i ked skusenou a pripadne empatickou ) seslostou na nete( zivotne rozhodnutia sa predsa prijimaju na zaklade detailnejsieho poznania a nie 5 riadkov na nejakom fore)...a pokial si niekto mysli, ze tu moze len umyselne machrovat a stvat...tak dtto je na omyle, leboooooo....len odkryva svoju primitivnost... MY tu roky fungujeme a zvladame aj inych expertov...a myslim, ze je a bude aj nadalej nam tu stale fajn!!
    Hehe....a teraz idem konecne dovysavat!...dokelu, hned mi to pojde lepsie... s elanom!!!!
     
  • Status:

    Re: asi jsem těhotná...

    Datum: 06.11.2010 12:54
     

    Keri, dost dobře si dovedu představit, že tyhle nablblé příspěvky píše osoba dospělá a notně "uhnutá".

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: asi jsem těhotná...

    Datum: 06.11.2010 20:37
     

    Jo, asi to bude fikce thumbs up

    A na větu zakladatelky, že nechrápe s každým mně napadlo...jenom s tím, který si řekl. grinning smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.