čtvrtek 28. března, 21:55 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Aplikace v mobilu

Datum: 02.02.2015 11:28
 

Máte nějaké oblíbené? Co se oplatí a co naopak neoplatí stáhnout ?

Já používám hodně na geocaching: [play.google.com]

a pak angl.- český slovník, co se dá použít i offline : [play.google.com]

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (02.02.2015 16:57)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Aplikace v mobilu

    Datum: 09.02.2015 09:14
     

    Anny, já jsem na tom podobně a už bych taky nechtěla udělat krok zpět. Zvykla jsem si, občas si zanadávám, když nemám brýle a udělam nějaký mylný krok, ale jinak spokojenost. Jenže mám nějakou Čínu, i když ono je čínské asi všechno a když potřebuju na net přes data, špatně se chytám. Celkově mi přijde, že je trochu horší na chytání signálu. No jo, asi bude třeba brzy upgrade grinning smiley winking smiley

    Jenže před ním mám potřebu robota, páč mi odchází asi pekárna a už konečně bude nutností

     
  • Autor: Reklama

    Re: Aplikace v mobilu

     
     
  • Autor: HonzaR
    Status: nováček

    Re: Aplikace v mobilu

    Datum: 09.06.2015 08:57
     

    Za mne jednoznačně Handcent SMS

     
  • Status: expert

    Re: Aplikace v mobilu

    Datum: 10.01.2016 16:35
     

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 10.01.2016 13:11

    ... mě teda stále nejde přetahovat fotky z mobilu do PC a z PC,.. hudbu, nemám Zune Software a nějak mě to nejde , hlavně se mě nechce číst návod coffe smiley

    Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 10.01.2016 15:35

    Kordul, tady je to o problémech s focením, ne s telefonem a jeho obsluhou. Co se týká telefonu, mělo by jít klasicky přes USB kabel a nepotřebuješ žádný program. Jen připojíš telefon, najdeš soubory a stáhneš si je tam nebo tam. I když podle svých kdysi zkušeností se Samsungem, jsem tenkrát také problémy měla, protože je to debilní telefon a nemám je ráda. Ale to bylo ze začátku dotykáčů. Jinak si zadej dotaz přímo do vyhledávače na internetu s typem telefonu a jistě najdeš přímo na ten telefon poradnu. Tam ti řeknou všechno, ale kdybych já se s tím tak dlouho trápila, tak bych si prostě přečetla návod, pokud to tam je, protože máš telefon skoro tři týdny a žehráš na to od začátku. Tak dlouho bych kolem toho nechodila. Prostě bych si to přečetla nebo zajela k operátorovi, či tam, kde byl telefon koupen, aby mi to vysvětlili.

    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (10.01.2016 15:36)
    Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 10.01.2016 16:29



    drahus napsal(a):

    Kordul, tady je to o problémech s focením, ne s telefonem a jeho obsluhou. Co se týká telefonu, mělo by jít klasicky přes USB kabel a nepotřebuješ žádný program. Jen připojíš telefon, najdeš soubory a stáhneš si je tam nebo tam. I když podle svých kdysi zkušeností se Samsungem, jsem tenkrát také problémy měla, protože je to debilní telefon a nemám je ráda. Ale to bylo ze začátku dotykáčů. Jinak si zadej dotaz přímo do vyhledávače na internetu s typem telefonu a jistě najdeš přímo na ten telefon poradnu. Tam ti řeknou všechno, ale kdybych já se s tím tak dlouho trápila, tak bych si prostě přečetla návod, pokud to tam je, protože máš telefon skoro tři týdny a žehráš na to od začátku. Tak dlouho bych kolem toho nechodila. Prostě bych si to přečetla nebo zajela k operátorovi, či tam, kde byl telefon koupen, aby mi to vysvětlili.

    .......já jsem si s tím začala hrát zase až dnes. V telefonu je návod jak si nám v PC instalovat softwer Zune, ovšem nikdy nedojedu do konce. Někde dělám chybu.To Zune tam už je , ale kolekci a tím pádem následnounabídku tam ne a ne vidět. Až se mě bude chtět ,budu pokračovat. angry smiley

    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 10.01.2016 16:33

    Kordul já nevím, mám Sony asi tři dny a šlo to hned a samo bez problémů, chová se jako další disk v PC. Tolik jsem se dotykáče bála a jde to ok:-). tak hodně štěstí.

     
  • Status: expert

    Re: Aplikace v mobilu

    Datum: 10.01.2016 16:36
     

    Prosím existuje nějaká aplikace jako krokoměr? A mohla by i počítat převýšení. Vůbec netuším kde a jak ji najít, děkuji:-)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Aplikace v mobilu

    Datum: 10.01.2016 16:48
     

    Já si nedávno zprovoznila WhatsApp. Je tedy třeba mít připojení na wifi a protistrana to musí mít taky, ale jde pak zdarma chatovat, posílat obrázky a telefonovat i do zahraničí.

    No a pak mám aplikaci jízdenka, která najde, v jakém jste zrovna městě a koupíte si pohodlně jízdenku na městskou dopravu bez psaní sms.

     
  • Status: expert

    Re: Aplikace v mobilu

    Datum: 10.01.2016 17:04
     

    Majko SOS mám dotykáč tři dny, poraď, kde aplikace hledáš? Já našla cosi v mobilu, ale je to obchod a jsou tam jen drahé knížky na stažení. To jsem si našla na netu a zadarmo.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Aplikace v mobilu

    Datum: 10.01.2016 17:07
     

    To se ptáš té pravé. Já mám v mobilu windows, tak mám aplikace ve store, ovšem jinak si je najdeš na internetu.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Aplikace v mobilu

    Datum: 10.01.2016 17:14
     

    Jajo, musíš si zadat, že chceš v obchodě aplikace zdarma winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Aplikace v mobilu

    Datum: 10.01.2016 17:18
     

    Nějak se v tom pobabrám, jinak už jsem bez návodu nastavila vše co jsem chtěla. Nevím proč jsem se toho tak odříkala:-)

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Aplikace v mobilu

    Datum: 10.01.2016 17:44
     

    Dobré appky jsou:

    - génius scan na kopírování, nebo na skenování čehokoli

    - FotoRus k úpravě fotek( rámečky)

    - file locker k zamčení souborů, které pak nejsou vidět v seznamu, nebo galerii.

    - Zedge- tapetky na plochu, vyzvánění atd.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Aplikace v mobilu

    Datum: 11.01.2016 22:22
     

    tak v PC už ZUNE mám nainstalováné a musím koumat co dál grinning smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.