sobota 20. dubna, 11:29 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Evca
Status: expert
www.evciny-stra..

Antiperspiranty

Datum: 07.07.2010 13:33
 

Neptám se,zda používáte nebo ne,protože tak nějak předpokládám,že ano.Zajímá mě,jako značku,jak jste s ní spokojené a zda dáváte přednost sprejům,kuličkám nebo pevným.

Moje máma nedá dopustit na kuličkový od Nivei,dcera používá sprej Rexona pro teenagery a já tuhé,momentálně od Garnieru.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Antiperspiranty

    Datum: 07.07.2010 13:35
     

    Já jsem před pár lety přešla na ty ve spreji, většinou vede rexona (bez uzávěru!!) ale záleží na momentální cenové nabídce v drogerii winking smiley u tuhých mě rozčilovali neusálé bílé fleky na oblečení. Se sprejem se mi to naštěstí nestává....

     
  • Autor: Reklama

    Re: Antiperspiranty

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Antiperspiranty

    Datum: 07.07.2010 15:06
     

    hm....tak jsem do teď dlouho používala tuhé, ale je fakt, že teď v létě mám od tuhých bílé tílka, tak jsem si koupila ve spreji a jsem spokojená. Jeden mám ještě od FdSanté, ten si šetřím páč nádherně voní. Kuličkový nepoužívám, mám pocit, že se lepím. A značky jinak střídám, podle toho jak mi zrovinka vonígrinning smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Antiperspiranty

    Datum: 17.08.2010 09:49
     

    A co pánové. Zdalipak něco takového používáte?

     

    Průvodčí Českých drah by něco takového měli snad fasovat.

    (Ještě že vlakem nejezdím)

     

    Většinou mě každý nástup do tramvaje zarazí, a to tam nesedí jen bezdomovci. Ale nejsou to jen chlapi, kdo nevoní. Když mi na jídlo v supermarketu sahá opocená kasírka, tak bych z toho taky vrhnul a to nejsem příliš slabá povaha.

     
  • Status:

    Re: Antiperspiranty

    Datum: 17.08.2010 09:57
     

    Kdysi jsem slyšel že chlap má vonět koněm, potem a rumem. Tak nevím...

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Antiperspiranty

    Datum: 17.08.2010 10:02
     

    Když na tom koni smrděl v širý prérii, tak na něj možná nešly mouchy, ale v tramvaji nebo vlaku je to někdy vážně síla.

     

    Když pomineme ty chlapy, tak prodavačka v potravinách by potem smrdět neměla, rum, nebo kůň by mi tak nevadil.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.