čtvrtek 18. dubna, 15:26 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: piedra
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Angličtina pro děti (i jiný jazyk)

Datum: 25.09.2007 21:14
 

V sobotu jsme náhodou obdrželi letáček o "Early English", kde je mj. moc hezký obrat "škola nabízí celkem 10 ročních kurzů angličtiny pro děti: 8 let mluvené angličtiny pro nemluvňata a mladší děti a 2 roky konverzace, čtení a psaní pro starší děti." Přijde mi to jako trochu podvod, ale zároveň bych časem chtěla dítě (zatím jen 10 měsíců) nějak navést na cizí jazyk. Nemáte s tím nějaké zkušenosti? Děkuji

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: blanka123
    Status: nováček

    Re: Angličtina pro děti (i jiný jazyk)

    Datum: 18.05.2015 12:58
     

    Já osobně mám zkušenosti se skupinovým kurzem pro děti v předškolním věku [www.parakalo-kids.cz]. Chodil tam můj syn, bylo fajn, že na kurzu byli přítomní také rodiče. Malý si to užíval a učili jsme se oba.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Angličtina pro děti (i jiný jazyk)

     
     
  • Autor: AlcaVal
    Status: nováček

    Re: Angličtina pro děti (i jiný jazyk)

    Datum: 25.09.2015 12:11
     

    Já v tom problém nevidím. Naše dcera chodí a baví ju to . na [helendoron.cz] mají vyukové programi od těch nejmenších a vyuková centra mají po celé ČR. Ve škole to možná opakovat budou, ale z mé zkušenosti vím, že pořádný přízvuk a výslovnost ve škole nenaučí. Mají tam ukázkové hodiny zdarma, tak bych se tam podívala a podle toho se rozhodla :-)

     
  • Status: nováček

    Re: Angličtina pro děti (i jiný jazyk)

    Datum: 16.06.2016 12:51
     

    Ahoj jsem zastánce toho, že čím dříve se s cizím jazykem začne tím lépe. winking smiley Dětské mozky dokážou mnoho informací vstřebat lépe než ty dospělé. I proto si myslím, že je lepší začít v ranném věku. Nebála bych se ani na 10-ti měsíční dítko mluvit anglicky. Pokud si sami nevíte rady jak angličtinu děti naučit vyzkoušejte angličtinu online na anglictina-bez-bilflovani.cz.

     
  • Autor: Lucyan
    Status: nováček

    Re: Angličtina pro děti (i jiný jazyk)

    Datum: 21.06.2016 10:06
     

    Ahoj, ja by som ti odporučil, ak máš malé deti, púšťať im rozprávky v angličtine už od mala alebo ak majú radi hudbu a tancujú na ňu tak tiež anglické piesne, spolu s nejakým kurzom to môže byť účinná vec. Ja používam z online kurzov Imitum, a som spokojný rozhodne. winking smiley Samozrejme pre tie úplne najmenšie deti to asi nebude. [www.anglictina-bez-biflovania.sk]

     
  • Autor: luciexova
    Status: nováček

    Re: Angličtina pro děti (i jiný jazyk)

    Datum: 26.06.2016 19:06
     

    Někdo tvrdí že to nemá cenu, když se dítě neučí i doma s rodiči. Já si to nemyslím. Obě děti chodí do angličtiny, začalo to tím, že dcera ve školce chtěla do angličtiny a protože jí to šlo, přihlásili jsme jí navíc do výukového centra Heledoron. No a syn už prostě pak najel na vlnu a chodí tam spolu :-) Jsou šikovní, hodně si pamatují. Učí se tam nenásilnou formou, děti si hrají, zpívají a tak. Ne jak ve škole, tady máš slovíčka a ať to do příště imíš, to ty děti přece nemůže bavit. Je super že mají výuková centra všude po ČR viz tady [helendoron.cz] thumbs down winking smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Angličtina pro děti (i jiný jazyk)

    Datum: 12.07.2016 10:06
     

    Dobrý den, zastávám názor, že děti by se měli cizí jazyk učit co nejdříve, ale nenásilně. V dnešní době, kdy každé dítě vyžaduje přístup na počítač jsem proto, aby se s počítačem i učili. I z toho důvodu jsem dětem zaplatil online kurz anglického jazyka, který si každý den alespoň na hodinu spustí. Je potřeba na ně občas dohlédnout, ale angličtina bez biflování je udělaná poměrně pěknou hravou formou takže to naše děti baví a sami si vzpomenou, že by se měli učit.

     
  • Autor: robobo
    Status: nováček

    Re: Angličtina pro děti (i jiný jazyk)

    Datum: 15.09.2016 12:50
     

    Ahoj ja som deckám ukázal tento online kurz: Imitum od angličtina bez biflováni je to pekne spracované a dá sa to robiť aj z telefónu. Naše deti majú pravidlo ak sa chcú večer hrať na pc musia si tam vždy spraviť aspoň jedno cvičenie cca 10 min a počítač je ich. Po mesiaci ich to ešte neormzelo smiling smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.