sobota 20. dubna, 13:49 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Klikni pro filtrování

Anatomický polštář

Datum: 11.11.2009 15:11
 

Máte někdo zkušenosti s anatomickými polštáři? Zkusila bych si ho pořídit, občas mě z mého současného polštáře bolí za krkem. Mají ale prazvláštní rozměry....jaký na to používáte povlak?

Díky za rady... winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Mona (11.11.2009 15:12)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Anatomický polštář

    Datum: 11.11.2009 16:05
     

    Pokud myslíš takovéty z líné pěny? Tak to nevím nikdy jsem je nezkoušela . Já mám dělenej, plněnej kuličkama..A fakt mi vyhovuje, mám ho už dlouho. Mám rozměr 70x45 , no některé povlaky jsem odstřihla a některé jen povléknu obráceně a pouze přeložím..Je to nějaký takový..

    [www.prikryvky-polstare.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Anatomický polštář

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Anatomický polštář

    Datum: 12.11.2009 06:26
     

    Lado...jo...myslela jsem právě tu línou pěnu.

    A co ty kuličky...nesešoupe se to všechno do stran a uprostřed máš prázdný povlak?

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Anatomický polštář

    Datum: 12.11.2009 06:45
     

    Ne je to úplně v pohodě...Ono to nejsou jako jednotlivý oddělený...Dobře se vypere a stále je v pohodě. A taky se dá ta náplň koupit samotná..,pokud by si chtěl někdo víc nabouchat pod hlavu. Jsem zvědavá z da má někdo ten z pěny..a jak se osvědčil.. winking smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Anatomický polštář

    Datum: 12.11.2009 11:56
     

    Mono, já mám dobrou zkušenost buď s pohankovým polštářkem, anebo poslední dva roky s polštářkem plněným polystyrenovými peletkami: [www.rehas.cz] Oba jsou malé, i když někam jedu, přibalím si ho s sebou, protože bez něj bych se asi už nevyspala. Normální polštář mám vespod, mazlíka nahňácám pod hlavu dle potřeby a spím jak kojenec. thumbs down

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Anatomický polštář

    Datum: 12.11.2009 14:43
     

    mám tenhle už 2 roky:

    [www.astoncentral.cz]

     

    a už si neumím představit, že bych spala jinak. Pro mojí bolavou krční páteř skvělá záležitost. Sice pár dní trvalo, než jsem si zvykla, byla jsem zvyklá mít pod hlavou hodně vysoko. Ale teď bez něj nedám ani ránu.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Anatomický polštář

    Datum: 12.11.2009 16:37
     

    Díky za tipy.

    Ta pěna mě právě zaujala. Andoro, čím to povlíkáš?

    Otázko...super firma...do očí mi bijí chrániče na paty. Sice nemám ostruhy, ale když mám paty na podložce, tak mě začnou dost brnět....takže se sesouvám níž a níž v posteli, až mám paty přes okraj. grinning smiley grinning smiley Ale zase si nedokážu představit, že se večer vyzbrojím do postele takovými ,,rukávky´´ na nohy... grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Anatomický polštář

    Datum: 12.11.2009 17:01
     

    U toho jedno povlečení bylo, takový sametový, příjemný. A mám několik takových menších na normální polštář, tak to střídám.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Anatomický polštář

    Datum: 12.11.2009 17:07
     

    Andoro...aha. Díky.

    Takové pěnové, ale podezřele levné, to bude asi dost šunt, že?

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Anatomický polštář

    Datum: 12.11.2009 17:09
     

    Syn má polštář z líné pěny.14 let spal bez(je po operaci páteře) a po velkém přemýšlení a domluvě s ortopedem jsme mu pořídili právě tento.Je nadšený, že po tolika letech může spát s polštářem pod hlavou jako většinathumbs down

     
  • Autor: janaho
    Status: nováček

    Re: Anatomický polštář

    Datum: 11.10.2010 15:55
     

    Já nedám dopustit na ortopedický krční polštář od Jelínka.

     
  • Status:

    Re: Anatomický polštář

    Datum: 11.10.2010 16:00
     

    Od Jelínka je dobrá i slivovice.

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Anatomický polštář

    Datum: 11.10.2010 16:08
     

    smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Radim (09.05.2015 08:28)
     
  • Autor: Jamina
    Status: nováček

    Re: Anatomický polštář

    Datum: 02.04.2013 20:07
     

    Spím na anatomickém polštáři Luxury z obchodu e-matrace.com a nemohu si vynachválit. Zatím žádné zápory...

     
  • Autor: nikii
    Status: nováček

    Re: Anatomický polštář

    Datum: 08.05.2015 22:21
     

    Já spím na polštáři Tempur, myslím že je to snad ta nejlepší kvalita, od té značky máme i matrace a nikdy jsem si nemohla na nic stěžovat, za dobré ceny je mají na eshopu [www.prospanek.cz]. U každého toho polštáře mají napsané na jaké problémy byl přímo vytvořen takže si můžete vybrat přímo ten který vám vyhovuje, je menší než klasický polštář, já si povlak trochu přešila a je to smiling smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.