čtvrtek 25. dubna, 21:46 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Nápoje
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Nápoje
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Alkohol a vy

Datum: 16.08.2008 22:05
 

Něco jsme se suee už nakously ve srazové winking smiley , tak se rozepište i vy... je-li to publikovatelné grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 5 z 7
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 20.08.2008 21:37
     

    jééé holky,já někdy jsem skoro abstinent a někdy jsem rozchlastaná (třeba teď mám chuť pořád grinning smiley)

    nepiju tvrdé panáky (nepozřu fernet a slivovici a už ani ne vodku), míchané ráda gin+tonic, bílý rum+cola, nebo s zeleným čajem....

    jak už někdo psal: víno bílé v létě, červené v zimě (ale teď hodně z Itálie lambrusco nebo prosecco)

    jelzinům už jsem nějak odrostla (ale mám ještě asi 3 flašky v baru, kdyby měl někdo zájem drinking smiley)

    Anavi, jsi moje skupina, whisky jsem nesnášela, ale pak jsem se v takovém bohatším období propila přes Grants k tullamorce... mňamky s colou love smiley

    miluju svařák, ale strašně mi leze do hlavy grinning smiley

    pivo v létě je jasné

    jinak já řádím ikdyž jsem připitá, ale klidně i střízlivá, takže u mne je to jedno

     

    co se týče zkušeností a zážitků, nic moc spinning smiley sticking its tongue out

    párkrát se mi povedlo jít z oslavy ráno a rovnou někam (něco vyřídit, na kurz, ....)

    jednou jsme se se setrou zlily Tullamore dew v pravý poledne smoking smiley (někdy to prostě vyjde ani to člověk neplánuje grinning smiley)

    no radši dost winking smiley

     

    p.s.jen mne udivuje, že tohle o sobě ještě ze srazů nevíte eye popping smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Alkohol a vy

     
     
  • Status:

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 20.08.2008 21:57
     

    Já alkohol už jenom sem tam. Dřív to samozřejmě bylo jiné... Teď mám ovšem pocit, že mám dost i po dvojce vína. grinning smiley Jak jsem toho dřív mohla tolik vypít a hlavně vydržet dneska nechápu. Nepublikovatelné zážitky s alkoholem nemám - teda až na své první historické ztřískání se - Lada by mohla vyprávět. grinning smiley Já třebas nikdy neměla "okno" a tak. To mě nějak minulo, přesto, že jsem se alkoholu nevyhýbala. A dnes si dám občas víno s kamarádkou. Na párty u kamaráda většinou jeho "rogalo drink", což je do půllitru málo coly, hodně červenýho a hodně whisky, s pár kostkami ledu - pije se zásadně brčkem. mls smiley

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 20.08.2008 21:59
     

    kdy bude Lada vyprávět? grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 20.08.2008 22:05
     

    No de facto není zase až tak o čem. Jen, že mě dovezli kamarádi už v jedenáct večer, což bylo krajně podezřelé... A bylo mi blbě, jak už to tak bývá. Klasika - kýbl přes noc u postele. Máma se obávala, abych neměla otravu alkoholem - zas tak horký to ale nebylo... naštěstí. No a ráno mi ho máma vzala, jako že když se umím "ožrat" jak řekla, tak si můžu dojít i na záchod. Ještě se mi vysmívala, jestli nechci udělat česnečku. To je tak nějak ve zkratce... winking smiley

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 20.08.2008 22:13
     

    to já nikdy takovou radost rodičů neudělala, připitou mne viděli jednou po Silvestru, neustále jsem odmítala polévku, pak se nechala přemluvit, ale cestou to vzala přes záchod winking smiley

    cestou domů jsem asi byla "potichu" jelikož se ani mamka nevzbudila grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 20.08.2008 22:21
     

    grinning smiley Ale já za to vlastně ani nemohla, ale kamarádka zapíjela žal z rozchodu, tak jsem jí v tom nemohla nechat. grinning smiley

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 20.08.2008 22:38
     

    jo tak to byl důvod grinning smiley

    takže nakonec nebylo blbě jen jedný, ale dvěma...no ale sdílený neštěstí je menší neštěstí thumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 20.08.2008 22:40
     

    Jo a dodneška si někdy rejpnu..jestli jako nechce panáka bechera.. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Já to brala fakt jako prču..každej si to jednou musí zažít.. winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 21.08.2008 07:43
     

    Já už jsem to tady někomu vyprávěla, ale mne poprvé opili naši. Bylo to o prázdninách, bylo mi kolem 16 a naši mě vzali s sebou na jakousi akci k příbuzným. No a tam mi dovolili vše - chceš vodku? Tak na! Co že chceš? Víno? Prosím. Jo ještě pivo? Na! ....výsledek byl zoufalý! eye rolling smiley Pak mi ráno dali ponaučení, že alkohol se zásadně nemíchá a že je lepší, když jsem se takhle zbořila s nima, než jim pak někde dělat ostudu. grinning smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 21.08.2008 11:07
     


    Mona napsal(a):

    Já už jsem to tady někomu vyprávěla, ale mne poprvé opili naši. Bylo to o prázdninách, bylo mi kolem 16 a naši mě vzali s sebou na jakousi akci k příbuzným. No a tam mi dovolili vše - chceš vodku? Tak na! Co že chceš? Víno? Prosím. Jo ještě pivo? Na! ....výsledek byl zoufalý! eye rolling smiley Pak mi ráno dali ponaučení, že alkohol se zásadně nemíchá a že je lepší, když jsem se takhle zbořila s nima, než jim pak někde dělat ostudu. grinning smiley

    není nad dobré rodiče drinking smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 21.08.2008 13:32
     

    o čem to vlastně píšete? co to je za ďábelské pití? grinning smiley grinning smiley grinning smiley ... to se jednou naše paneláková parta rozhodla, že půjde večer bruslit na kluziště za barákem, které udělali chlapi pro naše dětičky.... já tenkrát naštěstí byla těhotná, tak jsem se tomu alkoholovému reji vyhnula. Holky, já jsem tenkrát smíchy málem porodila. Tlupa ožralých, vážených? rodičů na bruslích. Sousedka na chodbě to trošku nezvládla a druhý den ráno mi kalným zrakem líčila, jak se blbě blije na bruslích. " Soňo, ten hajzlík byl najednou tak moc nízko, že když jsem se sklonila, tak jsem si připadala jako na lodi.... rozumíš? nerozumíš... aha... no, neva... prostě, najednou se jí udělalo tak blbě, že vletěla do bytu na bruslích a rovnou na onu místnost...a víte, čím se zliskali? ....naším domácím rýžovým saké.... tenkrát byla každá kapka alkoholu, která byla skorozadarmo dobrá. Tak se pálilo, kvasilo, bublalo.... a hlavně chlastalo grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 21.08.2008 13:44
     

    skrblice... grinning smiley grinning smiley grinning smiley živě si to představuju.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 21.08.2008 13:48
     

    Mona :grinning smiley já to mám ještě před očima, hihihi..... my se nadělali v baráku psích kusů. Byli jsme super parta asi 12 lidí. Uprostřed sídliště jsme před barákem opékali makrely a čepovali z bečky pivo... jo a hlavně se hrálo na kytary a na lžičky grinning smiley děcka na ty časy dodnes vzpomínají....

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 22.08.2008 16:16
     

    Skrblice thumbs down thumbs down thumbs down super konecne nejaky príma zazitek!! grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 22.08.2008 16:19
     

    skrblice...to je fajn, mít takovou partu přímo v bydlišti. thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Nápoje (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.