pátek 19. dubna, 05:52 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Nápoje
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Nápoje
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Alkohol a vy

Datum: 16.08.2008 22:05
 

Něco jsme se suee už nakously ve srazové winking smiley , tak se rozepište i vy... je-li to publikovatelné grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567
    Aktuální stránka: 7 z 7
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 17.09.2008 18:35
     

    V tomhle pocasi by ale svaracek bodnul! grinning smiley vcera jsme se doma zahrivali burcakem...ten ja teda fakt muzu! a taky jsem sla spat ani nevim jak...nastesti to z obyvaku do loznice neni vubec daleko grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Alkohol a vy

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 17.09.2008 19:05
     

    Právě jsem s našima a tetou zvládla tři panáky slivovice. winking smiley Zahřála!! thumbs down

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 17.09.2008 22:00
     


    suee napsal(a):

    V tomhle pocasi by ale svaracek bodnul! grinning smiley vcera jsme se doma zahrivali burcakem...ten ja teda fakt muzu! a taky jsem sla spat ani nevim jak...nastesti to z obyvaku do loznice neni vubec daleko grinning smiley

    a hlavně že máš široké futro grinning smiley drinking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 18.09.2008 09:08
     

    Hele vy jste se nikdo nikdy nezlískal Mixeloueye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 18.09.2008 09:20
     

    Evco...to bylo takové to přeslazené cosi, jak po tom bolela hlava? eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 18.09.2008 09:25
     

    Jo to bylo přesně onogrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 18.09.2008 09:28
     

    Mixelu jsem taky vyzkoušela, ale kdysi dávno jsem se zlískala Metropolem Bianco. Hráli jsme karty, já neustále prohrávala a za prohru byl větší panák. Záchodová mísa pak byla můj kamarádgrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 11.09.2009 21:05
     

    no jo mixela, bez té by svého času nebyl jediný bigbít grinning smileyJen máti mi asi tenkrát moc nevěřila,že každý pátek pravidelně něco špatného sním a v sobotu je mi šoufl. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 13.09.2009 07:48
     

    Jóóó mixela! To býval hit! A ten bolehlav druhý den! Snad radši ani nevzpomínat. Věra

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 13.09.2009 07:58
     

    Já nejsem ve vztahu k alkoholu nijak přísně vyhraněná. Doma pijeme jen vyjímečně, alkohol se nám tu hromadí. Spotřebováváme ho tak, že ho nosíme na různé akce, nebo se z "lepších" lahví stávají takové ty putovní dárky. Když si mám dát někde panáčka, tak vítězí višňový jelzin nebo citronová becherovka. Pak můžu míchané koktejly - bavorák (ale z citronového ferneta), mojito i jiné dobré míchanice. Na nich se mi ale hlavně líbí ta pohoda někde v hospůdce u moře ap. Prostě si je vychutnávám se vším všudy. Víno si příležitostně dám červené i bílé (svařák je mňam), ale doma mi vydrží láhev vína celý rok nenačatá. Že bych si večer otevřela láhev, to fakt nehrozí. Tak koukám, že jsem se rozepsala a je z toho vidět, že toho piju dost, ale zároveň i skoro nic. Věra

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 14.09.2009 15:43
     

    Já a alkohol.Víno fakt nemusím,dám si spíš jednu štamprli slivovice.Ale,jelikož stále řídím tak ani to,oslavy a opékačky se konají mimo a proto ta trapná zodpovědnost řízení.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Alkohol a vy

    Datum: 15.09.2009 15:15
     

    Mám tady burčák. Dnes jsem hodně špatně spala, tak si ho před spaním dám a myslím, že budu spát jako miminko. Věra

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Nápoje (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.