středa 24. dubna, 17:50 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: evelina
Status:

Ako reagujete na zmenu pocasia?

Datum: 12.09.2006 18:38
 
Ja mam dost problemov pri zmene pocasia, hlavne ked prichadza tlakova niz. Ako vy dievcence a chlapci, ste tiez domaci barometer?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Ako reagujete na zmenu pocasia?

    Datum: 12.09.2006 19:28
     
    Já som chodici barometer,na tlakovú níž reagujem spolahlivo absolútnou nechuťou k akejkolvek činnosti,ospalosťou a bolesťou hlavy.Príznaky sa niekedy dostavia aj bez zmeny počasia winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Ako reagujete na zmenu pocasia?

     
     
  • Status: expert

    Re: Ako reagujete na zmenu pocasia?

    Datum: 12.09.2006 20:23
     
    Já jsem taky barometr, když se kazí počasí a klesá tlak přepadne mě lenora musím to vyspat nebo mě bolí děsně hlava
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Ako reagujete na zmenu pocasia?

    Datum: 12.09.2006 21:43
     
    Podla mojich zdravotnych obtiazi by som predpovedala okolo piatku nejake burky, suseda s bolavym kolenom tvrdi ze aj skor.Nechame sa prekvapit.
     
  • Status:

    Re: Ako reagujete na zmenu pocasia?

    Datum: 15.09.2006 08:13
     

    Tak já už fakt nevím , jak to odeslat.

    Tohle je potřetí co to píšu. Poprvé jsem to odeslala přímo jako "Odpovědět" pod Evelínou. Podruhé do chlívečku pod diskuzí a teď to zkusím znovu. Takže jen zkouška.

     
  • Status:

    Re: Ako reagujete na zmenu pocasia?

    Datum: 15.09.2006 08:16
     

    Tak jsem dala "Náhled" a pak teprve odeslat a sežralo to.the finger smiley

    Takže. Evelíno bouřky hlásí až na sobotu, ale znáš meteorology ! grinning smiley

    Taky trpím při změnách, hlavně k horšímu. Mám drobnou vadu na srdci a tak mi to dává pěkně sežrat!

    Když hlásí trojku zátěž, tak to už mi je hej !thumbs down

     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Ako reagujete na zmenu pocasia?

    Datum: 15.09.2006 09:49
     
    Kofila takze vitaj v nasom spolocenstve barometrickych ludi!Ta mala chybicka krasy na tvojom srdiecku nie je nahodou nedomykavost chlopne?
     
  • Status:

    Re: Ako reagujete na zmenu pocasia?

    Datum: 17.09.2006 13:16
     

    Evelíno mám nějaký prolaps na chlopni. Prý nějaké jemné zvlnění. A to taky vyvolává občas arytmie.thumbs up

    Tak vidíš! Žádné bouřky ani déšť. Ach ti meteorologové ! grinning smiley

     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Ako reagujete na zmenu pocasia?

    Datum: 17.09.2006 14:28
     
    Ja teda neviem ako u vas, ale u nas prsalo.Teraz sa uz vyjasnenieva. Takze som mala predsa pravdu so zmenou pocasia.
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ako reagujete na zmenu pocasia?

    Datum: 18.10.2006 19:01
     
    Změny počasí mi až tak nevadí,ale nemám ráda tohle období,kdy už je brzo tma, ráno ještě tma a po změně letního času je už odpoledne noc.
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Ako reagujete na zmenu pocasia?

    Datum: 18.10.2006 19:15
     
    Hespa cau, za peknym a teplym pocasim mi je dost luto, ale musi sa nechat tohorocna jesen bola nadherna! Ja ako teplomilny a slnecny clovek v zime som vzdy melancholicka, ale ved aj zima ma svoje caro, az na to odhadzovanie snehu!grinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ako reagujete na zmenu pocasia?

    Datum: 19.10.2006 06:34
     

    Změna počasí jako taková mi nevadí.Jen bych obrátila od podzimu do jara den. Od půlnoci do osmi v práci, pak volno a od sedmi-osmi spánek.grinning smiley To by bylo pro mě ideální, ale zbytek lidí by mě zabilgrinning smiley

    Jak je za okny tma tak funguju na půl plynu...Chybí mi to toulání venku a s baterkou to fakt není to pravé ořechové

     
  • Autor: megi
    Status: začátečník

    Re: Ako reagujete na zmenu pocasia?

    Datum: 19.10.2006 07:16
     
    Dnes je tady zataženo a mě bolí hlava a kolena. Taky to na mě působí a ještě ta tma,kdy už si nejde večer sednou a čučet na stromy , To mě štve.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jana H.

    Re: Ako reagujete na zmenu pocasia?

    Datum: 25.07.2008 12:17
     

    Ahoj. Moje sestra 52 let má taky arytmie ale nechce o tom mluvit. Co přesně to znamená a do jaké míry to člověka ohrožuje? Ona je mladší sestra a nechce abych se o ni starala, tak nic neřekne a já si dělám starosti. Děkuji. Jana

     
  • Status:

    Re: Ako reagujete na zmenu pocasia?

    Datum: 25.07.2008 20:12
     

    Taky jsem takový chodící barometr. Začne klesat tlak a jak já říkám, já "klesám" taky. Nejhorší je to, když jsou delší dobu velké hice a má se blížit bouřka. Už ráno citím, že něco není v pořádku - motám se, mám takový vnitřní třas, je mi blbě, bolí mě hlava, čekám, jestli a kdy to se mnou sekne. Čím vyšší stupeň těchto nevolností, tím větší buřina se blíží... a někdy to trvá i celý den. sad smiley Takže všem hlásím dopředu o jaké síle přijde bouřka. A ty mé předpovědi se téměř vždy vyplní... Při prvním poryvu větru, první děštové kapce a blesku to ze mne najedou spadne a cítím se jak znovuzrozená a plná energie.

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.