čtvrtek 25. dubna, 23:59 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Adopce na dálku

Datum: 17.03.2009 21:17
 

Zapojil jste se někdo nebo znáte někoho ze svého okolí? Myslím si, že toto téma už tu někde zmínila SPIKE. Už delší dobu přemýšlím o tom, že bych se také přidala. Jde mi o to, jakou organizaci využít pro zprostředkování, aby penízky došly tam,kam opravdu mají, k těm, co je potřebují a byly využity na to, na co mají winking smiley

 

[www.charita-adopce.cz]

[www.humanisti.cz]

[www.pro-contact.cz]

[www.shp-ukrajina.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 4 z 6
  • Status: expert

    Re: Adopce na dálku

    Datum: 26.12.2009 17:35
     

    Má nádherný, ale strašně smutný a dospělý oči......Libi máš můj obdiv. Já bych na to bohužel v téhle době neměla finančně.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Adopce na dálku

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Adopce na dálku

    Datum: 28.12.2009 11:08
     

    Holčička je to krásná,ale taky to na mě působí strašně smutně a nuceně thumbs up

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Adopce na dálku

    Datum: 28.12.2009 18:39
     

    Libi, holčička je skutečně moc hezká. Vypadá, jak čokoládová panenka winking smiley. Ale ty šatičky má na sobě skutečně, jak za trest. eye rolling smiley Není v tom prostě ona. Není svá. Skutečně by je měli fotit v jejich přirozeném prostředí.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Adopce na dálku

    Datum: 29.12.2009 09:41
     

    Tak to mi připomíná, že bych měla zase stvořit dopis mé adoptivní holčičce do Ugandy. Ono to není jen tak, já angličtinou tolik nevládnu. Něco stvořím, pošlu to dceři a ta to opraví a rozšíří a pak to teprve půjde na správnou adresu. Věra

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Adopce na dálku

    Datum: 29.12.2009 18:36
     
    img_0001.jpg
    Další fotografie:

    Spike - já potřebuju mít dopisy ve francouzštině - je možnost to poslat na jejich sdružení a oni zajistí překlad, ale jelikož vše nechávám na poslední chvíli, tak jsem to nestíhala - takže mi to překládal kamarád kamaráda grinning smiley, pár dní před Vánocemi mi přišel dopis a potvrzení o nastoupení do školky winking smiley

     

    ... ty fotky co tu dávala Spike - na mě nepůsobí tak uměle, jako ty, co jsem obdržela já thumbs up

     

    Jájo ... letos na jaře to finančně šlo, tak jsem to poslala najendou, příští rok to vidím na čtvrtletní splátky sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (29.12.2009 18:38)
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Adopce na dálku

    Datum: 20.05.2010 19:53
     

    Spike - máš nějaké nové fotečky??

     

    ... já už posílala na jaře další dopis a čekám každým dnem na nové fotky - koordinátorka projektu se už vrátila po měsíci z návštěvy Guiney a postupně rozesílají nové foto, zhruba v polovině června máme ještě očekávat dopis, popř. nějaký obrázek od adoprovaného dítěte

     

    - dneska jsem objevila náhodou ještě jedny stránky, které se zabývají adopcí, kdyby se někdy někdo z vás o adopci zajímal a vybíral si, tak ať jsou tu odkazy pohromadě [www.omdc.cz] winking smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Adopce na dálku

    Datum: 05.06.2010 11:32
     
    3b0faa87cba95339.jpg
    Další fotografie:

    tak dneska byly zveřejněny fotečky z letošní jarní návštěvy adoptovaných dětí love smiley flower smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Adopce na dálku

    Datum: 05.06.2010 12:07
     

    To dítě vypadá tak strašně smutně. Ani náznak úsměvu.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Adopce na dálku

    Datum: 31.01.2011 12:11
     
    154_2009-12_ketula%20abio_12-2009_p1150689.jpg
    Další fotografie:

    Tady je"moje" ugandská Ketula s vánočním balíčkem ode mě. Bohužel je to asi poslední balíček, co jsem jí mohla poslat. Prý už nebudou moci doručovat tyhle osobní dárky, jen hromadné. Vozili to tam ve spolupráci s nějakou cestovkou, která tam ale přestala létat. Ono to není jednoduché tam dárky dopravit. Když je poslali jako velkou zásilku, tak jim to na letišti v Ugandě rozbalili a vykradli, co se jim líbilo., Bylo pak složité získat aspoň část těch věcí zpět. Vozí to tedy jako osobní spoluzavazadlo a to teď nepůjde.

    Já jsem dotala taky od holčičky dárek - vlatnoručně pražené buráky. Věra

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Adopce na dálku

    Datum: 31.01.2011 13:02
     

    věro smiling smiley to je dojemný ..... tebe to šlechtí a radost jste měly obě, ketula i ty, hm? nedovedu si představit, jakou měla ta holčička radost. mohla bych kolem těch obrázků napsat spoustu litanií, ale připadala bych si vedle tvýho počinu na vedlejší koleji.

    tady máš ode mě flower smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Adopce na dálku

    Datum: 31.01.2011 14:36
     

    Evano (nebo kdokoliv), pokud chceš těm dětem trochu pomoci, můžeš přispět na nějaký projekt, který jim usnadí život - např. podporujeme chov koz. Už mají 3 skupiny rodin těchto dětí, každému zaplatíme jednu kozu a oni je budou množit a prodávat a tak si přivydělají peníze. Já jsem je teď ještě trochu podpořila koupí jejich výrobků - dělají korále z papíru a misky z trav. Je bezva, že tahle organizace od nich ty výrobky vezme, tady je prodá a celý výtěžek jim pak zas předá. Podrobosti jsou na [www.bwo.cz] Věra

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (18.02.2015 16:17)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Adopce na dálku

    Datum: 02.02.2011 14:45
     

    Ty děti vypadají smutně obě... sad smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Adopce na dálku

    Datum: 02.02.2011 14:54
     

    Napadá vás to samý, co mě? winking smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Adopce na dálku

    Datum: 02.02.2011 15:04
     

    jo winking smiley 

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Adopce na dálku

    Datum: 02.02.2011 15:05
     

    že by? winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.