čtvrtek 28. března, 09:46 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:

A vy jak?

Datum: 29.10.2009 17:22
 

Když jsem nervozní a ve stresu, tak buď mluvím nebo žeru. Jelikož nervy mám pořád a jsem tu věčně sama, tak už se do ničeho nevejdu. sad smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: A vy jak?

    Datum: 29.10.2009 17:25
     

    Andoro...mně pomáhala fyzická práce na zahradě...co já toho v letošní sezoně zryla!!! winking smiley grinning smiley Ale co teď v zimě, to nevím. Snažím se číst...a u toho samozřejmě žeru. eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: A vy jak?

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: A vy jak?

    Datum: 29.10.2009 18:21
     

    no tak mě taky pomáhá práce.....a jak mi jde od ruky když jsem nasr.....á. A s tím jídlem......nemám problém. Ať jím nebo ne, lítaj mi sem tam furt jen + - 2kggrinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: A vy jak?

    Datum: 29.10.2009 18:24
     

    Tak já jsem spíš nasraná když nejsem sama, a to bych žrala jenže to jsem hlídaná winking smiley a tak žeru furt i jindy.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: A vy jak?

    Datum: 29.10.2009 19:18
     

    Jsem na tom, jako Andora. Žeru a mluvím nahlas, i když jsem sama stydlin smiley

    Vlastně to povídám psům, smoking smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: A vy jak?

    Datum: 29.10.2009 19:22
     

    Andoro vlastně si nenapsala co Tě stresuje. Já jsem ráda sama, dělám kdy chci a co chci nesnesu když se někdo snaží mě řídit. Někdy nadělám plno práce a ani nevím jak se to tak rychle povedlo a někdy chodím od ničeho k ničemu a ještě u toho zvětšuju chaos

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: A vy jak?

    Datum: 29.10.2009 20:09
     
    Jajus, ako spravna "segra" to vlastne napisala v poslednom prispevky aj za mna...Hihi, v mnohom sme si totiz fakt mooooc podobne!....
    Hm, ale ja si "dobnem", alebo "dam pivo!!!" rada aj bez stresu....napr. sadnut si na terase k novinam, casopisu, dobrej knihe, krizovkam.....smoking smiley ...co viac moze chybat k maximalnej pohodicke?????
     
  • Status: expert

    Re: A vy jak?

    Datum: 29.10.2009 20:14
     

    Jasně, a abys tu s tím pivem nebyla sama na mě už to taky přišlo, zbylo tu pár piv po minisrazu tak si večer sednu a dám si (jedno mi stačí na dva dny grinning smiley) a hezky se po něm spí.......

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: A vy jak?

    Datum: 29.10.2009 20:18
     

    Jo, jo, hlásí se třetí sudička segruša do party winking smiley flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: A vy jak?

    Datum: 29.10.2009 22:06
     


    Andora napsal(a):

    Když jsem nervozní a ve stresu, tak buď mluvím nebo žeru. Jelikož nervy mám pořád a jsem tu věčně sama, tak už se do ničeho nevejdu. sad smiley

    Jsem opačný typ, nedostanu do sebe ani sousto eye rolling smiley sad smiley thumbs up

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: A vy jak?

    Datum: 30.10.2009 00:21
     

    Když jsem hodně naprdnutá tak udělám nejvíc práce. Jde mi to v tom vzteku tak nějak samo od ruky. grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: A vy jak?

    Datum: 30.10.2009 06:22
     

    Dáši to jsme na tom stejně koukámgrinning smiley

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: A vy jak?

    Datum: 30.10.2009 07:42
     

    Já se přidávám k většině-žeruangry smiley .

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: A vy jak?

    Datum: 30.10.2009 08:44
     

    Mě na uklízení nakopne slovo "návštěva"

    Holky, to jezdím, jak motorová myš, nic není dost dobře a za zlomek času stihnu to, s čím bych se jindy párala hodiny. (Jaja a Helenka ví, co? stydlin smiley Jak jsem jančila na jaře stydlin smiley grinning smiley)

     
  • Status: expert

    Re: A vy jak?

    Datum: 30.10.2009 08:46
     

    Jojo vygruntovala mi chalupu ani jsem se nestačila rozkoukat, a něco hledám dodnes grinning smileynejhorší je, že už jsem zapoměla co to vlastně hledám love smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.