pátek 19. dubna, 15:32 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Náboženství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Náboženství
Diskutujte! vše o náboženstvích
 
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 5

2012, kruhy v obilí, Mayové

Datum: 14.04.2011 10:03
 

Fascinující dokument, který slupnete jako malinu. Silně doporučuji shlédnout, kdo jste jej neviděli na ČT2. Pro mě ne zas až tak nové informace, a přesto jsem místy byla bez dechu...

 

[url]

[/url]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Status: expert

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

    Datum: 16.04.2011 12:33
    Hodnocení fotografie "2012, kruhy v obilí, Mayové": 5
     

    Taky jsem skeptická, ale k zamyšlení to člověka donutí. Už jsem psala jak mohli předpovědět , nebo vypočítat ten začátek nového věku a on vyšel na tak zvláštní datum kalendáře který tenkrát ještě neexistoval???

    A že se kruhy udělaly zrovínka v tu dobu kdy tam číhali a měli to naněkolikrát kamerami pojištěné?? Neříkám, že je to výmysl, ale ........

     
  • Autor: Reklama

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

    Datum: 16.04.2011 13:43
     

    Kazdopadne je ale tezke si predstavit, ze by tohle nekdo zvladl tajne za jedinou noc.confused smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

    Datum: 16.04.2011 15:53
     

    Proč zrovna v jižní Anglii... No, my tomu asi rozumět nebudeme, ale vědci mají jistě nějaké odpovědi. Třeba tuhle:

     

    Kromě oblasti Velkých prérií v USA, mexického Yucatánu a jižní Anglie neexistují na světě žádná jiná místa s tak silnými magnetickými poli, která jsou vytvořena vzájemným působením vysoké koncentrace paramagnetického vápníku v křídovém podloží a velkých zásob spodní diamagnetické vody. V jižní Anglii jsou navíc magnetické uzly těchto polí, tedy místa, kde se kříží para- a diamagnetické linie, propojené s povrchem Země, a to megalitickou akupunkturou diamagnetickým křemíkem, který se hojně nachází v neolitických svatyních, jako jsou Avebury a Stonehenge.

     

    Prostě je ta Anglie nějakým způsobem výhodná, i ta místa jako Stonehenge a Avebury ukazují, že se tam něco děje a i před tisíci lety dělo, třeba je tam jakási "brána" z jiných dimenzí. Mně to připadá jako otisk nějakého "energetického razítka", jakoby to bylo "vypálené" do povrchu země, a možná, že to to silné magnetické pole a možná i nějaká skrytá schopnost pšenice usnadňuje... Ale nějaký důvod to má. A asi ne ten, že je v Anglii hodně vtipálků s hráběmi. smiling smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

    Datum: 16.04.2011 18:20
     

    No mne by se uprimne receno vic zamlouvalo, kdyby to byli radeji ti vtipalci s hrabemi.winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

    Datum: 21.04.2011 23:21
     

    Vy mě děsíte, já to snad ani radši nezkouknu... confused smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

    Datum: 22.04.2011 07:20
     

    A navíc, viděli jste u nás někdy tak velké pole, aby se tam vešel kruh? Pokud jo, tak je dávno zválený od...ehm divoké zvěře a emzáci si neškrtnou grinning smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

    Datum: 24.01.2012 21:55
     

    Vytahuju diskusi nahoru. Kdo dneska viděl dokument Apokalypsa? eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Na konci dokumentu říkají, že nemůžeme říct, že nás nevarovali eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Arturka (24.01.2012 21:56)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

    Datum: 24.01.2012 21:57
     

    já nekoukala sad smiley, ale možná, že to je dobře, bude se mi líp spát.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

    Datum: 24.01.2012 21:58
     

    To si piš, že ty usneš a já ne!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

    Datum: 25.01.2012 01:21
     

    Dá se to někde najít, že bychom to zkoukly dodatečně? Jestli je teda vůbec o co stát? Nemůžeš nám to aspoň nějak přiblížit, o co tam šlo?

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

    Datum: 25.01.2012 14:48
     

    Anavi, vůbec to nehledej nono smiley Lepší je, nic nevědět! sad smiley Mě z toho nebylo vůbec dobře thumbs upAsi jsem to moc žrala.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

    Datum: 25.01.2012 14:58
     

    No tak nejdřív tady uděláš vlny a pak ať se na to nekoukáme!nono smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

    Datum: 25.01.2012 16:33
     

    Právě teď to opakují na Prima COOL!

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

    Datum: 25.01.2012 16:51
     


    Stano napsal(a):

    Fascinující dokument, který slupnete jako malinu. Silně doporučuji shlédnout, kdo jste jej neviděli na ČT2. Pro mě ne zas až tak nové informace, a přesto jsem místy byla bez dechu...

     

    [url]

    [/url]

    Ještě jsem se na to nedívala, ale poslal mi to v e-mailu syn, jsou toho prý 3 nebo 4 díly....Tak se podívám, i když s obavama. No a jestli opravdu přijde nějaká apokalypsa, tak tomu asi neunikne nikdo...Jediné pozitivní, co na apokalypse vidím je to, že si nebudu muset dělat starosti, jestli mám zaplacené DPH, úvěr, leasing, a faktury od dodavatelů grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: 2012, kruhy v obilí, Mayové

    Datum: 25.01.2012 17:00
     

    Marjanko, koukej na Primu winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Náboženství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.