sobota 20. dubna, 06:51 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

100 let za vopicema...

Datum: 12.06.2008 19:31
 
Občas nevycházím z úžasu. Víte např., co jsou to ,,roztahováky´´? grinning smiley Dcera si je objednala...to si pište, že jsem se skoro lekla!!! grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 16.12.2010 01:33
     

    Jááááj, aji já chtěl vlasy na ramena, a lá John Lenon, ale máti byla bývalá kadeřnice, a tata nás nejdřív doliskal, a pak posadil na židlu, a mamča to vzala strojkem. Liskanec jsem dostal ještě jeden. Po stříhání. Od haňby...... grinning smiley

     

    P.S. no pokud vidím okovaný xicht, tak to akorát lituju, že mu pánbů nedal víc rozumu eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: 100 let za vopicema...

     
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 21.12.2010 13:47
     


    carlos napsal(a):

    P.S. no pokud vidím okovaný xicht, tak to akorát lituju, že mu pánbů nedal víc rozumu eye rolling smiley


    Pokud to nemám doma, tak jsem velmi tolerantní.winking smiley

    Každému co jeho jest.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 21.12.2010 16:53
     


    Ram napsal(a):

     

    carlos napsal(a):

    P.S. no pokud vidím okovaný xicht, tak to akorát lituju, že mu pánbů nedal víc rozumu eye rolling smiley


    Pokud to nemám doma, tak jsem velmi tolerantní.winking smiley

    Každému co jeho jest.


    Ty oportunisto jeden winking smiley , mě to fakt vadí. Je to nepřirozené. Moje dcera má něco podobného v nose, ale je to decentní plochá zlatá hvězdička, a nemůžu žíct, že by se mě tohle eklovalo, mě spíš příjde ulítlý jak si okovají kroužkama uši, frňák, nemluvě o ústní dutině, která po otevření vypadá jak nerezový struhadlo smoking smiley (nezřídka k dokonalému "image" ještě přidají číro, batikovaná trika, mrkváče, ocvočkované bundy, a řetěz s klíčema a na nohy neprodyšné půllitry nebo kanady). Tohle když mě občas osloví jestli nenmám "volnej drobák", tak mě teče ze zubů .....angry smiley angry smiley angry smiley )

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 21.12.2010 17:17
     

    Vzpomínám, když kamarád vyprávěl, jak dceru přemluvil, aby přivedla k nedělnímu obědu svého chlapce.

    "Když jsem otevřel a stál tam okovanej týpek se zeleným čírem, jen jsem polkl nasucho. Pak jsem si řekl: "Jen lidé povrchní soudí podle zevnějšku," a pozval ho dál. Musel jsem přežít, když mu dělalo značné potíže jíst příborem. Když jsem protrpěl oběd a přesunuli jsme se ke kávě a zákuskům. Tak jsme si sedli on si hodil nohy na stůl, vytáhl cigáro a povídá: "Hoď mi na to jiskru." A to prý byla poslední věta, než ho chytil za flígr a vyhodil ze dveří.

    Já bych to tak dlouho nevydržel. To, jak člověk vypadá, jak se chová a obléká vypovídá hodně o jeho vztahu k lidem. Takže já podle zevnějšku lidi hodnotím. Někteří prostě mají smůlu...

     
  • Status:

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 21.12.2010 17:19
     

    Carlosi, zkus si představit že by ti bylo 12-15 let. Nebo naopak o sto let víc, je to jedno, ale jedno je jistý: názory bys měl úplně jiný.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: 100 let za vopicema...

    Datum: 23.02.2011 12:01
     


    Blb napsal(a):

    Carlosi, zkus si představit že by ti bylo 12-15 let. Nebo naopak o sto let víc, je to jedno, ale jedno je jistý: názory bys měl úplně jiný.


    No jo, Honzíku, zase máš pravdu, kdyby mě bylo těch pubertálních 12-15, asi bych vzhlížel, a mít pak těch 112 - 115, tak by mě to bylo jedno, páč bych už neviděl ani neslyšel (a dal-li by osud ani necítil) grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.